2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Borek Szlachecki
Dodane 03 maja 2024

Młodszy operator frezarki CNC – do przyuczenia zawodu.

Wynagrodzenie

5 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Borek Szlachecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Alugear Engineers Sp. z o.o. to młody, ambitny zespół ludzi, którzy chcą się rozwijać i poszerzać swoje kwalifikacje. Jesteśmy polskim producentem części do rowerów. Chcemy zmieniać jakość i komfort z jazdy na rowerze. Wraz z rozwojem firmy i zwiększania mocy produkcyjnych poszukujemy osoby na stanowisko młodszego operatora frezarek CNC.

Jeżeli chcesz rozwijać się w tej branży, nauczyć się zawodu i powiększyć swoje kwalifikacje dołącz do nas jako młodszy operator frezarek CNC. Pomóż naszym produktom stawać się jeszcze lepszymi!

Twoje zadania:

  • obsługa frezarek sterowanych numerycznie CNC – nauczymy Cię;
  • ustawianie odpowiednich parametrów maszyny – nauczymy Cię;
  • dobór odpowiednich narzędzi do pracy – nauczymy Cię;
  • dbanie o czystość stanowiska pracy;
  • przestrzeganie zasad BHP;

Czego oczekujemy:

  • podstawowa znajomość obsługi frezarki i G-kodu;
  • podstawowa znajomości rysunku technicznego;
  • samodzielności w działaniu i chęć nauki nowych rzeczy;
  • umiejętności pracy w zespole, komunikatywności;
  • skrupulatnego wykonywania obowiązków;

Mile widziane:

  • podstawowa znajomość stanowiska operatora CNC;
  • zainteresowanie branżą rowerową - jeśli interesujesz się tą branżą lub sam/a jeździsz na rowerze i chcesz mieć wkład w produkcję naszych produktów - koniecznie chcemy Cię poznać!;
  • znajomość innych języków obcych będzie mile widziana - jesteśmy z Polski, ale działamy w zespole polsko-ukraińskim;

Co możemy Ci zaoferować?

  • elastyczny grafik – możemy wspólnie wypracować odpowiednie godziny pracy;
  • pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę lub inna formę zatrudnienia, połowa etatu, umowa zlecenie. Mamy kilka możliwości;
  • pracę w firmie na wczesnym etapie rozwoju - to oznacza, że możesz szybko rozwijać się razem z nami;
  • przyuczenie do zawodu;
  • współpracę bezpośrednio z co-founderami, pasjonatami rowerów;
  • wynagrodzenie ustalane indywidualnie oparte na przejrzystych zasadach;
  • pracę nad nowymi ciekawymi projektami;

Etapy rekrutacji:

-Rozmowa telefoniczna z właścicielem firmy

-Spotkanie w siedzibie firmy

-Decyzja

Zakład produkcyjny mieści się w Borku Szlacheckim przy ulicy Wernera 12.

Aplikuj wysyłając CV poprzez formularz OLX. W CV prosimy zamieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych na poczet tej rekrutacji, zgodnie z klauzulą poniżej.

Lokalizacja

Borek Szlachecki,

Małopolskie

Małopolskie, Borek Szlachecki
ID: 758177760