2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Brzesko
Werner Kenkel Bochnia
Dodane 24 kwietnia 2024

Młodszy Operator Linii Technologicznej

Lokalizacja

Brzesko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Werner Kenkel to jeden z liderów na rynku producentów opakowań z tektury falistej. W trzech zakładach produkcyjnych zatrudniamy łącznie ponad 1600 osób. Od 45 lat budujemy sukces naszej firmy, opierając się o wartości: nowoczesność, odpowiedzialność, partnerstwo, przejrzystość i rodzinność.

Szukasz pracy przy nowoczesnych liniach technologicznych?

Chcesz pracować u Pracodawcy Roku 2023 Powiatu Bocheńskiego?

Poszukujemy kandydata na stanowisko Młodszy Operator Linii Technologicznej

Lokalizacja: Bochnia

Twoje zadania

  • Pomoc w ustawianiu i obsłudze maszyn oraz urządzeń

  • Wykonywanie zadań produkcyjnych

  • Prawidłowe wypełnianie i prowadzenie dokumentacji dotyczącej realizowanych zadań

  • Bieżąca kontrola jakości półproduktu oraz wyprodukowanych wyrobów

  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym: 06:00-14:00 | 14:00-22:00 | 22:00-06:00

  • Wykształcenia min. zawodowego

  • Podstawowej wiedzy technicznej

  • Znajomości obsługi komputera

  • Zaangażowania w powierzone zadania

  • Doświadczenia w pracy przy maszynach - mile widziane

Co zapewniamy?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia i umiejętności

  • Kompleksowy program wdrożenia do firmy i na stanowisko

  • Prywatną opiekę zdrowotną

  • Grupowe ubezpieczenie na życie dla Ciebie i rodziny

  • Program MultiSport

  • Pakiet świadczeń socjalnych

  • Dostęp do nielimitowanych napojów oraz dofinansowanie do posiłku

  • Imprezy integracyjne

    Masz pytania? Chętnie udzielimy informacji pod numerem telefonu: +48 14 648 36 87 lub +48**********94

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Brzesko,

Małopolskie

Małopolskie, Brzesko
ID: 909168157