2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Kędzierzyn-Koźle
  7. Obsługa produkcji - Blachownia
Michał Wiciak
Dodane 22 maja 2024

Operator produkcji / Zimna Wódka / wolne weekendy / Darmowy transport

Wynagrodzenie

4 650 - 5 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kędzierzyn-Koźle, Blachownia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Nowoczesny zakład produkujący części samochodowe, szuka pracowników na długotrwałą współprace na stanowisku młodszego operatora CNC. Masz doświadczenie - aplikuj! Będzie to docenione! Nie masz doświadczenia - aplikuj! Nauczymy Cię!

Zapewniony bezpłatny dojazd z pobliskich miejscowości

Zapraszamy do aplikowania! Liczba miejsc ograniczona!

oferujemy

  • bezpłatny dojazd do pracy z miejscowości: Strzelce Opolskie, Kędzierzyn-Koźle, Zawadzkie, Zdzieszowice, Krępna
  • wynagrodzenie podstawowe 4650 zł brutto + premia
  • pracę 5 dni w  tygodniu - wolne weekendy
  • możliwość pracy w nadgodzinach - 100% płatne
  • umowa o pracę tymczasową, docelowo zatrudnienie pod zakład
  • możliwość rozwoju, awansu i podwyżki
  • przyuczenie do pracy pod okiem doświadczonych kolegów
  • dodatkowe korzyści: karta Multisport, prywatna opieka medyczna dla Ciebie i twoich bliskich, ubezpieczenie rodzinne, możliwość delegacji do pracy w Niemczech

zadania

  • proste prace produkcyjne
  • obsługa maszyn CNC - nauczymy Cię :)
  • kontrola jakości

oczekujemy

  • dostępność do pracy 3 zmianowej
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • motywacja do pracy oraz pozytywne nastawienie

Zgłoś się już dziś lub zadzwoń pod numer 69*******31

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Opolskie

Opolskie, Kędzierzyn-Koźle, Blachownia
ID: 916862728