2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Jasionka
Dział HR
Dodane 03 maja 2024

Młodszy operator maszyn kablowych / Praca od zaraz!

Lokalizacja

Jasionka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

FIBRAIN Sp. z o.o. jest jednym z najnowocześniejszych polskich producentów osprzętu dla szeroko pojętej telekomunikacji XXI wieku.

Aktualnie poszukujemy: Młodszy operator maszyn kablowych

Miejsce pracy: Jasionka

Zadania:

  • Obsługa linii technologicznej do produkcji tub światłowodowych

  • Zbrojenie linii technologicznych

  • Przejęcie linii od zmiany poprzedniej i sprawdzenie jej stanu przed przystąpieniem do pracy

  • Pobieranie materiałów do zleceń z magazynu surowca zgodnie z kartą technologiczną

  • Praca w systemie 12 godzinnym ( 2 dni 6.00-18.00, 2 dni wolne, 2 dni 18.00 - 6.00 2 dni wolne)

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze linii technologicznych

  • Mile widziane doświadczenie w branży tworzyw sztucznych

Oferujemy:

  • Umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Karta Lunchowa

  • 40% dodatek za godziny przepracowane w porze nocnej

  • Karta Multisport

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie grupowe

Lokalizacja

Jasionka,

Podkarpackie

Podkarpackie, Jasionka
ID: 914620158