2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Gdańsk
  6. Pozostałe oferty pracy - Osowa
Dodane 02 maja 2024

Młodszy Operator Produkcji

Wynagrodzenie

5 000 - 5 001 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Osowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

OPIS

Do naszego zakładu produkcyjnego w Gdańsku-Osowej poszukujemy osób do pracy w charakterze:

Lokalizacja: Gdańsk-Osowa

Zadania na stanowisku:

Dział Produkcji Paneli NC:

  • przygotowania materiałów potrzebnych do produkcji paneli NC,

  • obsługa i uzupełnianie materiałów produkcyjnych (włókno szklane, substancje chemiczne),

  • nadzór nad maszynami w trakcie produkcji,

  • prace fizyczne: cięcie, wykonywanie szlifów,

  • prace wykończeniowe gotowego wyrobu.

Dział Produkcji Rur:

  • produkcja rur standardowych,

  • obsługa maszyn, wózka do wyciągania rur, matryc, piło-szlifierki,

  • prace fizyczne na hali szlifowania: cięcie rur, wykonywanie szlifów i nakładanie łączników.

Od kandydatów oczekujemy:

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym czterobrygadowym;

  • minimum rok doświadczenia w pracy fizycznej w branży przemysłowej;

  • znajomości rysunku technicznego;

  • umiejętności obsługi ręcznych narzędzi pneumatycznych oraz elektronarzędzi;

  • gotowości do nauki;

  • uprawnienia UDT do obsługi suwnic i wózków widłowych mile widziane.

W zamian za Twoją pracę oferujemy:

  • umowę o pracę bez pośredników;

  • możliwość zobaczenia miejsca pracy przed podjęciem zatrudnienia;

  • stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju w ramach działowej matrycy umiejętności;

  • stawkę miesięczna 5000 zł brutto;

  • dodatek za pracę w systemie czterobrygadowym;

  • premię miesięczną do 15% wynagrodzenia zasadniczego;

  • wewnętrzne szkolenia wprowadzające;

  • dodatkowy płatny dzień wolny – Święto Pracownika Amiblu;

  • bonus 2000 zł brutto w Programie Poleceń Pracowniczych;

  • pakiet socjalny;

  • prywatną opiekę medyczna;

  • kafeterię benefitów;

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego NW.

Jak wziąć udział w rekrutacji?

Zachęcamy do przesłania CV drogą elektroniczną lub do kontaktu telefonicznego z naszym działem HR pod numerem: 60*****68

Przesłane przez kandydata dokumenty winny zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z poniższym oświadczeniem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”

Amiblu Poland Sp. z o.o. jako administrator danych osobowych informuje, iż dane osobowe kandydatów podane w przesłanych dokumentach będą przetwarzane w celu obecnie prowadzonej rekrutacji oraz w przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych. Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania oraz uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Osowa
ID: 814571011