2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Administrator sieci
  5. Administrator sieci - Mazowieckie
  6. Administrator sieci - Warszawa
  7. Administrator sieci - Praga-Południe
Atman sp. z o.o. dawniej ATM S.A.
Dodane 26 kwietnia 2024

Młodszy Operator Systemów i Sieci

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Twój zakres obowiązków:

  • Wspólnie z zespołem Operatorów będziesz nadzorował/a i kontrolował/a pracę sieci Atman i Data Center na podstawie alertów pochodzących z monitoringu sieci szkieletowej IP/MPLS, sieci transmisyjnej SDH/xWDM oraz systemu SCADA

  • Będziesz obsługiwał/a zgłoszenia klientów oraz system zgłoszeniowy

  • Będziesz konfigurował/a urządzenia sieciowe

  • Będziesz zajmować się monitorowaniem i analizą zdarzeń naruszenia ciągłości działania sieci Atman

  • Będziesz analizować korelacje występujące pomiędzy zdarzeniami

Nasze wymagania:

  • Skończyłeś/łaś technikum lub jesteś studentem pierwszych lat studiów (na kierunku elektronika lub telekomunikacja) lub właśnie skończyłeś/łaś studia i szukasz pierwszej pracy

  • Znasz język angielski i chętnie wykorzystasz go w rozmowie telefonicznej i mailowej z klientami

  • Posiadasz przynajmniej podstawową znajomość technologii i urządzeń używanych w sieciach telekomunikacyjnych i teleinformatycznych (tj. Ethernet, MPLS, SDH, xWDM)

  • Twoją mocna stroną jest umiejętność analitycznego myślenia oraz szybkiego identyfikowania i rozwiązywania problemów

  • Jesteś gotowy/a do pracy zmianowej

Mile widziane:

  • Byłoby super, gdybyś brał/a udział w programie CISCO Networking Academy

  • Posiadasz prawo jazdy kat.B

To oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Pracę w trybie zmianowym - 12/24/12/48 – dzięki temu będziesz mógł/mogła łatwo pogodzić pracę np. ze studiami :)

  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, zajęcia językowe

  • Naprawdę zgrany zespół gotowy do pomocy i wsparcia :)

  • Brak korporacyjności oraz nieformalną atmosferę pracy

  • Zdobędziesz pierwsze doświadczenie w branży Telco/IT/Data Center

  • Będziesz mógł/mogła w praktyce zweryfikować swoją wiedzę zdobytą w trakcie studiów lub technikum związaną z nadzorem i monitoringiem pracy sieci

  • Nauczymy Cię podstaw konfiguracji i zarządzania sprzętem dostawców takich jak np. Cisco, Juniper, Huawei (zapewniamy dostęp do LAB i szerokiej gamy przełączników i routerów)

  • Dowiesz się jak obsłużyć reflektometr, miernik i tester wykorzystywane przy diagnostyce poprawnego działania usług telekomunikacyjnych

  • Nie do końca spełniasz przedstawione wymagania? Nie zniechęcaj się i wyślij nam swoje CV! Chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem :)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 869338158