2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Łosice
Dodane 25 kwietnia 2024

Młodszy operator wstępnej obróbki surowca

Lokalizacja

Łosice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

ZM "LAKTOPOL-A" Sp. z o.o. w Łosicach poszukuje pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

- Praca w systemie 3-zmianowym

- Obsługa stacji mycia CIP

- Obsługa urządzenia do topienia tłuszczy

- Mycie linii nabiałowych, olejowych, mycie tanków i mieszalników zgodnie z instrukcją

- Przygotowywanie emulsji typu miks i masła do śmietanek

- Przestrzeganie instrukcji technologicznych produkowanych wyrobów

- Prowadzenie dokumentacji obowiązującej na dziale

Oczekiwania:

- Rzetelne i odpowiedzialne podejście do pracy

- Wykształcenie minimum średnie zawodowe

 - Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m.

Oferujemy:

- Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowanych ofertą prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Łosice,

Mazowieckie

Mazowieckie, Łosice
ID: 857620726