2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Bydgoszcz
ANNA GŁOWIENKA
Dodane 01 maja 2024

Młodszy pakowacz (pakowanie kostek toaletowych)

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Szukasz nowej, stabilnej pracy? Chcesz zdobyć nowe doświadczenie u rekomendowanego pracodawcy? Cechuje Cię siła fizyczna? Mamy dla Ciebie ofertę idealną!

Zacznij pracę jako młodszy pakowacz i dołącz do zespołu Unilever w Bydgoszczy. Czeka na Ciebie praca w najnowocześniejszej fabryce kosmetyków na świecie.

oferujemy

  • pracę w systemie 4-brygadowym (dodatek systemowy do 1200 zł brutto),
  • współpracę w ramach umowy o pracę tymczasową (składki ZUS, płatny urlop, L4),
  • wynagrodzenie podstawowe w wysokości 25,30 zł brutto/h,
  • 20% dodatku za pracę w nocy,
  • zakupy w sklepiku zakładowym (atrakcyjne ceny produktów marki Dove, Timotei, Rexona, Signal, Domestos, Lipton, Knorr, Hellmann´s, Algida),
  • pracę w bezpiecznych warunkach (wyjątkowo dbamy o kwestie bezpieczeństwa),
  • możliwość korzystania z platformy benefitowej (opieka medyczna, karta sportowa zniżki na zakupy on-line do 50%, rabaty w restauracjach, pizzeriach, kawiarniach do 50%).

zadania

  • zasyp materiałów opakowaniowych (jak: butelki, korki, słoiki, nakrętki itp.) do podajników/ zasobników,
  • układania opakowań zbiorczych na paletę – formowanie paleto-ładunku,
  • pakowanie kosmetyków (kostek toaletowych) zgodnie z ich specyfiką,
  • podstawowa kontrola jakości produktów,
  • utrzymanie w ładzie i porządku stanowiska pracy

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy trzyzmianowej czterobrygadowej,(7 dni pracy 2 dni wolnego)
  • sprawności i siły fizycznej,
  • komunikatywności i chęci do pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 910812841