2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Mazowieckie
  6. Logistyka - Tarczyn
Dodane 03 maja 2024

Młodszy Planista w Dziale Łańcucha Dostaw - Junior Plannig Specialist

Lokalizacja

Tarczyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Turka Invest Sp. z o.o. z siedzibą w Tarczynie, działająca w branży produkcji żywności, poszukuje pilnie pracownika na stanowisko Młodszy Planista/ Młodszy Specjalista ds. Planowania / Junior Planning Specialist.

Twoje zadania:

  • analiza i monitorowanie stanu magazynowego, gotowych produktów oraz materiałów,

  • wspieranie planistów w tworzeniu planów produkcyjnych i zleceń produkcyjnych,

  • nadzór nad realizacją zatwierdzonych zleceń produkcyjnych,

  • tworzenie prognoz zamówień, przygotowywanie i składanie zamówień na surowce u dostawców,

  • współpraca w ramach zespołu pracowników.

Zapraszamy do naszej firmy, jeśli posiadasz:

  • wykształcenie na poziomie licencjata lub magistra,

  • kierunki wykształcenia: zarządzaniem łańcuchem dostaw, logistyka, matematyka stosowana, statystyka lub w pokrewnych dziedzinami związanymi z planowaniem i analizą danych,

  • zaawansowaną znajomość j. angielskiego B2,

  • dobrą znajomość MS Excel.

Mile widziane

Doświadczenie w firmie produkcyjnej.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę w stałych godzinach 8:00 - 16:00,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • dofinansowanie zajęć sportowych,

  • prywatną opieka medyczną,

  • dofinansowanie nauki języków,

  • ubezpieczenie na życie.

Jeśli właśnie szukasz pracy w podobnym zakresie, zapraszamy do nas.

Klauzula RODO

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Turka Invest Sp. z o.o. z siedzibą w 05-555 Tarczyn, Aleja Krakowska 10, (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na

Lokalizacja

Tarczyn,

Mazowieckie

Mazowieckie, Tarczyn
ID: 914690674