2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Chorzów
Dodane 04 kwietnia 2024

Młodszy pracownik magazynu - Chorzów

Wynagrodzenie

4 400 - 5 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chorzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Aktualnie dla Naszego Klienta poszukujemy: Młodszy pracownik magazynowy

Miejsce pracy: Chorzów

Obowiązki:

  • pakowanie wyrobów zgodnie z instrukcją i wytycznymi poszczególnych klientów

  • rozładunek i załadunek dostaw

  • kontrola wyrobów zgodnie z przyjętą specyfikacją

  • ścisła współpraca z działem konfekcji, produkcji i logistyki

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 4 brygadowym

  • zaangażowanie i chęć do pracy

  • doświadczenie w pracy na magazynie

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową

  • pracę w systemie 4 brygadowym

  • wynagrodzenie: 4400 zł/brutto

  • premia do 600 zł/brutto

  • dodatek za pracę w systemie 4 brygadowym: do 400 zł/brutto

  • możliwość dołączenia do pakietu sportowego, prywatnej opieki medycznej, grupowego ubezpieczenia

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV.

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 909412480