2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Poznań
  6. Pozostałe oferty pracy - Stare Miasto
Dodane 24 kwietnia 2024

Młodszy Prawnik/Student/Aplikant

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Kancelaria Prawna Działyńska i Partnerzy poszukuje pracownika na stanowisko: Młodszy Prawnik/Aplikant:

Obowiązki prawnika/aplikanta:

• przygotowywanie i opiniowanie projektów umów, pism procesowych, uchwał, wniosków, itp.,

• przygotowywanie treści korespondencji z urzędami, instytucjami i pozostałymi organami administracji publicznej,

• bieżące udzielanie opinii, wyjaśnień, porad i konsultacji prawnych,

• bieżące monitorowanie zmian w przepisach prawa ,

Wymagania:

• wykształcenie wyższe prawnicze, ostatni V rok studiów lub I rok aplikacji,

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

• praktyczna znajomość tematyki prawa handlowego, gospodarczego, cywilnego,

• samodzielność i dynamika w działaniu,

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie,

• wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i kompetencji,

• pracę przy ciekawych i nowoczesnych projektach inwestycyjnych i prawnych,

• dużą samodzielność i wpływ na kluczowe działania kancelarii,

• biuro w centrum poznania,

• możliwość zatrudnienia podczas aplikacji radcowskiej.

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych w związku z rekrutacją Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Małgorzata Działyńska Kancelaria Prawna Działyńska i Partnerzy z siedzibą w Poznaniu, ul. Czartoria 1/27, 61-102 Poznań. Pana/Pani dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko, na które Pan/Pani aplikuje oraz będziemy je przetwarzać też w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji, jeśli wyrazi Pan/Pani na to odrębną zgodę. Pana/Pani dane osobowe w zakresie określonym przez przepisy Kodeksu pracy przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Inne, dodatkowe dane osobowe, których podanie nie jest wymagane przepisami Kodeksu pracy, przetwarzamy w oparciu o Pana/Pani zgodę.

Przysługuje Panu/Pani prawo do dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania (poprawiania), usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych do innego administratora danych. Ma Pan/Pani także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pana/Pani danych osobowych, a jeżeli podstawą przetwarzania Pana/Pani danych osobowych jest Pana/Pani zgoda – ma Pan/Pani prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Gdy uzna Pan/Pani, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. „

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 646799655