2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Śląskie
  5. Inżynieria - Gliwice
  6. Inżynieria - Bojków
Łukasz Bernaciak
Dodane 24 maja 2024

Młodszy projektant mebli, projektant wnętrz

Wynagrodzenie

4 500 - 6 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Bojków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy studiem meblowym wykonującym zabudowy meblowe dla klientów indywidualnych i biznesowych. Nasze realizacje można oglądać na stronie besi.pl/realizacje

Poszukujemy projektanta mebli.

Główne zadania projektanta:

  • Inwentaryzacje pomieszczeń

  • Opracowywanie koncepcji zabudów meblowych

  • Sporządzanie wycen i kosztorysów

  • Wspieranie kierownika projektu w zadaniach związanych z realizacją projektów

Oferujemy:

  • Rozwój w zakresie projektowania zabudów meblowych (wiedzę o inwentaryzacji wnętrz, ergonomii, materiałach i akcesoriach, sprzęcie AGD, kosztorysowaniu)

  • Feedback pochodzący z możliwości oglądania realizacji swoich projektów

  • Możliwość wpływu na organizację pracy w firmie

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Dofinansowanie w zakresie ubezpieczeń oraz zajęć sportowych

Po zdobyciu wiedzy i doświadczenia z zakresu projektowania oraz kosztorysowania ambitny projektant wnętrz może nauczyć się również sprzedaży i komunikacji z klientem i zostać samodzielnym kierownikiem projektu

Cechy idealnego dla nas kandydata:

  • Rzetelność i sumienność

  • Wyczucie estetyki

  • Znajomość programu Sketchup

  • Znajomość programów Word i Excel

Osoby zainteresowane prosimy o podesłanie przykładowych prac wraz z CV na adres rekrutacja(a)besi.pl

Warunkiem rozpatrzenia kandydata jest wykonanie zadania testowego www.besi.pl/zadanie.jpg

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Bojków
ID: 916020203