2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Dolnośląskie
  5. Inżynieria - Wrocław
  6. Inżynieria - Fabryczna
Devire Sp. z o.o.
Dodane 26 kwietnia 2024

Młodszy Projektant / Młodsza Projektantka AV (systemy audiowizualne)

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Opis

Twoja przyszła firma

Dla naszego Klienta - kluczowego producenta kompleksowych systemów multimedialnych oraz nagłośnieniowych, współpracujących z czołowymi światowymi producentami, dostarczając im wysokiej jakości sprzęt audiowizualny, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Młodszego Projektanta / Młodszej Projektantki AV, który dołączy do zespołu zajmującego się projektowaniem systemów audio/video.

Oczekiwania

  • Wykształcenie techniczne (lub w trakcie), mile widziane kierunki: Akustyka, Elektroakustyka, Elektrotechnika, Elektronika, opcjonalnie Fizyka.,

  • Znajomość CAD 2D,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

  • Znajomość pakietu Microsoft Office,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Otwartość na podróże służbowe,

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość programów audio.

Obowiązki

  • Przygotowywanie dokumentacji projektowych – projekty koncepcyjne, wykonawcze, powykonawcze, opisy instalacji,

  • Współpraca z działem handlowym – wsparcie merytoryczne na wczesnych etapach kontaktu z klientem,

  • Koordynacja prac projektowych,

  • Przygotowywanie ofert, kalkulacji oraz kosztorysów.

Oferta

  • Możliwość długoterminowej współpracy oraz rozwoju w strukturach jednego z większych dostawców audio na rynku,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pakiet szkoleń poszerzających wiedzę,

  • Pakiet benefitów,

  • Pracę z nowoczesnego biura we Wrocławiu,

  • Pracę w przyjaznym środowisku dającym możliwości wdrażania własnych inicjatyw.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 909639632