2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Kujawsko-pomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Aleksandrowo
Dodane 06 maja 2024

Młodszy przedstawiciel handlowy

Lokalizacja

Aleksandrowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służbowe, Praca zdalna

Masz już pierwsze doświadczenia w sprzedaży? Dobrze odnajdujesz się w kontakcie z klientem? To świetnie! Poszukujemy młodszego przedstawiciela handlowego w branży Wellness i SPA. Nie zwlekaj aplikuj już dziś!

Oferujemy:

  • wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy

  • niezbędne narzędzia pracy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • szkolenia wdrożeniowe i produktowe

Zadania:

  • efektywna sprzedaż produktów instalacyjnych z branży Wellness i SPA

  • opieka nad dotychczasowymi klientami firmy na terenie Polski

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długotrwałych relacji

  • analiza rynku i klientów, badanie potrzeb klientów

  • reprezentowanie i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

  • raportowanie wyników sprzedaży i planowanie działań handlowych

Oczekujemy:

  • dobrej organizacji pracy

  • samodzielności i odpowiedzialności w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • samochód, laptop i telefon.

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

POSZUKUJEMY KANDYDATÓW Z CAŁEJ POLSKI

Lokalizacja

Aleksandrowo,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Aleksandrowo
ID: 916473197