2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Zielonki
Dodane 30 kwietnia 2024

Młodszy przedstawiciel handlowy JUSTUS - Zielonki

Lokalizacja

Zielonki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Nie

Prężnie rozwijająca się Agencja Ochrony JUSTUS poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku młodszego przedstawiciela handlowego.

Zakres Obowiązków:

  • wsparcie Przedstawiciela Handlowego w realizacji zadań związanych ze sprzedażą produktów i

  • usług rozbudowywanie bazy klientów

  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Oczekujemy:

  • zaangażowania,

  • nastawienia na realizację celów

  • wysokiej kultury osobistej,

  • komunikatywności i otwartości

  • własnego samochodu (zwrot kosztów użytkowania samochodu)

Nie oczekujemy doświadczenia, mile widziane osoby podejmujące pracę po raz pierwszy

Oferujemy:

  • pracy w pełnym wymiarze godzin

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja + premia)

  • szybka możliwość awansu na samodzielne stanowisko

Kontakt pod numerem telefonu 51*******89 Prosimy przesyłać CV za pośrednictwem serwisu OLX.

Lokalizacja

Zielonki,

Małopolskie

Małopolskie, Zielonki
ID: 758423822