2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Mysłowice
Dodane 22 kwietnia 2024

Młodszy Przedstawiciel Handlowy - Mysłowice

Lokalizacja

Mysłowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Nie

Opis

Zakres Obowiązków:

wsparcie Przedstawiciela Handlowego w realizacji zadań związanych ze sprzedażą produktów i usług

rozbudowywanie bazy klientów

kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Oczekujemy:

zaangażowania, nastawienia na realizację celów

wysokiej kultury osobistej, komunikatywności i otwartości

własnego samochodu (zwrot kosztów użytkowania samochodu)

nie oczekujemy doświadczenia, mile widziane osoby podejmujące pracę po raz pierwszy

Oferujemy:

pracy w pełnym wymiarze godzin

Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja + premia)

szybka możliwość awansu na samodzielne stanowisko

Kontakt pod numerem telefonu 51*******89

Prosimy przesyłać CV za pośrednictwem serwisu OLX.

Lokalizacja

Mysłowice,

Śląskie

Śląskie, Mysłowice
ID: 761761107