2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Dolnośląskie
  5. Montaż i serwis - Wrocław
  6. Montaż i serwis - Stare Miasto
Dodane 29 kwietnia 2024

Młodszy serwisant hulajnóg elektrycznych | HND Electric

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Prosimy o wysyłanie CV przez portal OLX. Odezwiemy się do wybranych kandydatów.

HND Electric - największy salon i serwis pojazdów elektrycznych we Wrocławiu szuka osób do pracy w serwisie hulajnóg elektrycznych

W naszym serwisie zajmujemy się hulajnogami elektrycznymi większości znanych marek: m.in Xiaomi, Segway-Ninebot, Hiley, Techlife, Vsett, Dualtron, Kaabo, Speedway, Nami, Motus. Serwis dynamicznie się rozwija dlatego szukamy osób chętnych dołączyć do naszego zgranego zespołu.

Wymagania minimalne:

- posiadasz umiejętności manualne i nie boisz się kluczy,

- masz podstawową wiedzę z zakresu mechaniki, elektryki lub elektroniki,

- lubisz majsterkować i rozwiązywać problemy,

- jesteś dokładny, sumienny i zorganizowany,

Dodatkowymi atutami będzie:

- doświadczenie w naprawie pojazdów elektrycznych lub układów elektronicznych,

- znajomość napędów typu BLDC,

- doświadczenie w pracy z bateriami litowo-jonowymi,

- uprawnienia elektryczne SEP do 1kV.

Twój zakres obowiązków

  • montowanie nowych hulajnóg elektrycznych dla klientów naszego sklepu,

  • naprawy bieżące pojazdów elektrycznych – m.in opony, dętki, układ hamulcowy,

  • diagnoza i naprawa usterek mechanicznych,

  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów elektrycznych,

  • dbanie porządek na serwisie,

  • dokumentacja przebiegu napraw

Co oferujemy?

  • wynagrodzenie dostosowane do umiejętności,

  • pracę w zgranym i pozytywnym zespole inżynierów,

  • kompletnie wyposażone miejsce pracy,

  • służbową hulajnogę elektryczną na dojazdy do pracy i nie tylko

O nas

HNDelectric.pl to sklep z hulajnogami elektrycznymi online, który istnieje od 2018 roku. Zaczynaliśmy jako pierwsza wypożyczalnia hulajnóg elektrycznych na doby. Szybko okazało się, że klientom trudno rozstać się z naszymi hulajnogami i pytali o możliwość kupna, tak powstał sklep HNDelectric.pl

Salon z hulajnogami elektrycznymi we Wrocławiu

Zanim kupimy nasz wymarzony sprzęt najlepiej go obejrzeć i przetestować. Doskonałym miejscem, aby przetestować hulajnogi elektryczne jest salon HND Electric we Wrocławiu. W naszym salonie pomożemy wybrać pojazd uszyty na miarę Twoich potrzeb, przygotujemy go do jazdy i damy wskazówki jak go długo i bezpiecznie eksploatować.

Hulajnogi elektryczne trzeba mieć gdzie serwisować...

Kiedy zaczynaliśmy, we Wrocławiu nie było serwisu i sami naprawialiśmy nasze hulajnogi elektryczne z wypożyczalni. Pozwoliło nam to pozyskać cenne doświadczenie i zacząć naprawiać nie tylko nasze hulajnogi. Tak powstał Serwis hulajnóg elektrycznych HND Electric, który jest największym serwisem tego typu w Polsce. Serwisujemy większość popularnych marek oraz prowadzimy serwis gwarancyjny dla producentów.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 857192598