2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Warmińsko-mazurskie
  5. Montaż i serwis - Władysławowo
Dodane 11 kwietnia 2024

Młodszy Serwisant maszyn

Lokalizacja

Władysławowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Jet System, innowacyjna i dynamicznie rozwijająca się polska firma działająca w sektorze technologii hydro-strumieniowych i laserowych, poszukuje Młodszego Serwisanta maszyn. Jako dystrybutor systemów Omax i producent urządzeń SANdBOT, a także aktywny uczestnik w projektach badawczych, edukacyjnych i społecznych, poszukujemy osoby, która będzie wspierała nasz zespół w realizacji ambitnych celów.

Zakres obowiązków

·         Montaż maszyn na hali produkcyjnej,

·         Instalacja i uruchamianie maszyn u klientów,

·         Realizacja zadań zgodnie z otrzymanymi projektami,

·         Sporządzanie dokumentacji dotyczącej przeprowadzonych prac,

·         Naprawa usterek w maszynach lub podzespołach.

Nasze wymagania

·         Sprawność fizyczna i umiejętności manualne,

·         Znajomość rysunku technicznego i schematów technologicznych,

·         Uprawnienia do obsługi wózków widłowych lub suwnic UDT (mile widziane),

·         Prawo jazdy kat. B,

·         Gotowość do częstych podróży na terenie Polski.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Atrakcyjne wynagrodzenie.

Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji, rozwijającej innowacyjne technologie.

Możliwość uczestnictwa w interesujących projektach i inicjatywach społecznych.

Rozwój zawodowy i wsparcie w dynamicznym zespole.

Dołącz do Jet System, gdzie twoja praca przyczyni się nie tylko do rozwoju firmy, ale również do wsparcia innowacyjnych i społecznych inicjatyw. Aplikuj już dziś!

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Wszystkie aplikacje będą traktowane z najwyższą poufnością zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych.

Lokalizacja

Władysławowo,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Władysławowo
ID: 897333864