2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Toruń
Dodane 26 kwietnia 2024

Młodszy spawacz/ślusarz do przyuczenia

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

GRAFFICO to specjalista w produkcji reklam świetlnych, wielkogabarytowych, o dużym stopniu skomplikowania i estetyki. Posiadamy również marki własne: Ławangarada, Czystojak, Art Blanche.

U nas nie ma nudy. Praca jest bardzo różnorodna, bo tworzymy wiele projektów dla największych marek. Z nami będziesz miał możliwość współpracy z wieloma działami, blisko własnej produkcji z bogatym parkiem maszyn i wieloma doświadczonymi specjalistami.

Jeśli zależy Ci na pracy w firmie, która mają dużą wiedzę, 30-letnie doświadczenie i ogrom pasji, jesteś w dobrym miejscu!

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: młodszy spawacz/ślusarz do przyuczenia.

Twój zakres obowiązków:

  • Spawanie konstrukcji stalowych i aluminiowych,

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • Cięcie i wiercenie kształtowników.

Nasze wymagania:

  • Znajomość rysunku technicznego konstrukcyjnego,

  • Znajomość obsługi przyrządów pomiarowych i obsługa elektronarzędzi (szlifierki, wiertarki magnetyczne itp.)

  • Dokładność, profesjonalizm, dyspozycyjność,

  • Chęć nauki!

Oferujemy następujące szkolenia:

  • Uprawnienia do jazdy wózkiem widłowym,

  • Obsługa suwnicy z poziomu 0,

  • Szkolenie zapewniające znajomość podstaw spawania,

  • Kurs oraz egzamin certyfikacyjny.

Zapewnimy Ci:

  • Umowę o pracę (po okresie próbnym),

  • Pracę na jedną zmianę,

  • Pełne wyposażenie stanowiska,

  • Wynagrodzenie zależne od umiejętności,

  • Szkolenie wstępne - wdrożenie pracy na stanowisku,

  • Praca od poniedziałku do piątku,

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego,

  • Przyjazną atmosferę

Wyślij nam swoje CV przez portal OLX.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 709078711