2. Praca
  3. Energetyka
  4. Pozostałe w Energetyka
  5. Pozostałe w Energetyka - Lubuskie
  6. Pozostałe w Energetyka - Gorzów Wielkopolski
Dodane Dzisiaj o 10:26

Młodszy Spec. ds. Obsługi Klienta (zastępstwo) - elektroenergetyka

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ENEA Operator Sp. z o.o./ Departament Sprzedaży Usług Dystrybucji/ Wydział Usług Dystrybucji Gorzów Wlkp. informuje, iż poszukuje pracownika na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta - elektroenergetyka

UMOWA NA CZAS ZASTĘPSTWA

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja zadań wynikających z procedury zmiany sprzedawcy, będących w kompetencji Wydziału, a w szczególności:

- poprawa danych, przygotowanie danych i projektu umowy o świadczenie usług dystrybucji.

  • Kompletowanie, weryfikacja dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy o świadczenie usług dystrybucji oraz realizacja innych procesów w zakresie świadczenia usług dystrybucji będących w kompetencji Wydziału.

  • Sporządzanie dokumentów do zawierania, rozwiązywania i zmiany warunków umów o świadczenie usług dystrybucji z klientami grupy taryfowej A, B, C2.

  • Opracowywanie załączników technicznych do umów kompleksowych (IMZU) dotyczących klientów grup taryfowych: A, B, C2.

  • Wystawianie zleceń obsługi technicznej w zakresie prowadzonych przez Wydział spraw klientów grup taryfowych A, B, C2 i nadzór nad ich realizacją.

  • Udzielanie szczegółowych wyjaśnień dotyczących treści umów zawieranych w Wydziale oraz zapisów taryfowych.

  • Przechowywanie i archiwizacja umów zawieranych w Wydziale.

  • Aktualizacja danych w systemach bilingowych.

  • Wprowadzanie danych do systemu OWT zgodnie z procedurami PK i innymi uregulowaniami obowiązującymi w Spółce.

  • Sporządzanie statystyk i raportów związanych ze sprzedażą usług dystrybucji.

  • Prowadzenie korespondencji w zakresie usług dystrybucji z klientami grup taryfowych: A, B, C2.

  • Przygotowywanie odpowiedzi na skargi i reklamacje klientów dystrybucyjnych z grup taryfowych A, B, C2 (za wyjątkiem skarg i reklamacji dotyczących rozliczeń, wpłat, windykacji).

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie (preferowane techniczne o specjalności energetyka lub elektrotechnika),

  • Doświadczenie zawodowe – min. 2 lata, w tym min. 1 rok doświadczenia w obszarze obsługi klienta,

  • Znajomość prawa energetycznego i rynku energii,

  • Praktyczna znajomość obsługi MS Office,

  • Dokładność,

  • Komunikatywność,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu.

Oferujemy:

  • Możliwość udziału w projektach rozwojowych i szkoleniowych realizowanych dla ENEI Operator Sp. z o.o.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Możliwość wzbogacenia doświadczenia zawodowego, rozwoju umiejętności i podnoszenia kwalifikacji.

  • Konkurencyjny pakiet benefitów m. in. dostęp do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie na życie, program emerytalny, dofinansowanie do zajęć sportowych, wypoczynku, biletów do kina, teatru.

Informacje:

  • Przewidywany termin zatrudnienia: czerwiec 2024 r.

  • Umowa na czas zastępstwa

  • Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

    Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk APLIKUJ TERAZ w terminie do 02.06.2024 r.

 PEŁNA INFORMACJA ADMINISTRATORA DANYCH:

www.operator.enea.pl/operator.enea.pl/ospolce/karieraweneioperator/pracaogloszenie/666355

Wysyłając CV i/lub List Motywacyjny do Spółki ENEA Operator Sp. z o.o. wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 917956311