2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Pomorskie
  5. Montaż i serwis - Słupsk
Dodane 29 kwietnia 2024

Młodszy Spec. ds. Technicznych - Polska Spółka Gazownictwa

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. jest największym operatorem systemu dystrybucyjnego gazu w Europie. Dostarczamy gaz do ponad 7 milionów odbiorców na terenie całej Polski poprzez ponad 200 tys. km gazociągów. Zatrudniamy ponad 11 tys. pracowników.

Prowadzimy rekrutację na stanowisko: Młodszy Spec. ds. Technicznych

Nr ref. rekrutacji: 223/190/KOS/2024

Jakie będą Twoje zadania?

  • współpraca przy prowadzeniu  i monitorowaniu  zadań związanych z eksploatacją sieci gazowej

  • zadania związane z ewidencją: majątku sieciowego oraz zdarzeń i prac na sieci gazowej

  • zadania związane z obsługą układów pomiarowych i redukcyjno-pomiarowych

  • współpraca w zakresie procesu przyłączeniowego klientów grupy przyłączeniowej BI

  • prowadzenie obsługi środków transportu i obiektów kubaturowych (terenu) wraz z gospodarką odpadami

  • prowadzenie gospodarki i ewidencji środków ochrony indywidualnej i użytkowanych urządzeń wykorzystywanych w eksploatacji sieci gazowej oraz koordynuje ich bieżącą konserwację i przeglądy w dedykowanym obszarze

  • przygotowywanie propozycji budżetowych w zakresie działań eksploatacyjnych i inwestycyjnych zasobów sprzętowych, środków transportu i zaplecza kubaturowego

  • prowadzenie gospodarki materiałowej (magazynowej), w tym obsługę dokumentacji związanej z ewidencją magazynową

  • organizowanie przepływu informacji mailowej i telefonicznej oraz obieg dokumentów, odpowiada za rejestr pism wchodzących i wychodzących, ewidencjonuje i archiwizuje dokumentację

  • prowadzenie obsługi technicznej odbiorców

Co jest dla nas ważne?

  • wykształcenie średnie, mile widziane wyższe techniczne

  • mile widziane doświadczenia w pracy o podobnym zakresie obowiązków

  • nastawienie na zmiany w organizacji, współpraca i komunikatywność

  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)

  • Mile widziane: prawo jazdy kat. B, znajomość przepisów obowiązujących przy budowie i użytkowaniu sieci dystrybucyjnych, wiedza o branży - wiedza z zakresu gazownictwa

Przyłącz się do nas, jeśli jest dla Ciebie ważne:

  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju umiejętności

  • stabilny pracodawca – zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • premia miesięczna i kwartalna

  • szeroki pakiet benefitów w tym m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, świadczenia okolicznościowe, świadczenia dla dzieci, dofinansowanie do wypoczynku

  • możliwość zapisania się do Pracowniczego Programu Emerytalnego, Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach, kursach oraz studiach wyższych i podyplomowych

  • work-life balance np. dodatkowy dzień wolny od pracy: 4 grudnia (święto branżowe, tzw. „Barbórka”)

  • przyjazne miejsce pracy – dobra komunikacja i wzajemny szacunek

  • dbałość o środowisko – dostarczamy ekologiczne paliwo

Dokumenty aplikacyjne wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy rejestrować on-line do dnia 05 maja 2024 r.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 913597304