2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Zachodniopomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kołobrzeg
Dodane 07 maja 2024

Młodszy Specjalista ds. administracji

Lokalizacja

Kołobrzeg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

WMpro zajmuje się kompleksową realizacją inwestycji budowlanych. Prowadzimy każdy etap procesu budowy, od planowania i przygotowania inwestycji, poprzez zarządzanie projektem, budową oraz prowadzeniem nadzoru budowlanego. W związku z rozpoczęciem budowy nowej inwestycji w Kołobrzegu poszukujemy osoby na stanowisko: Młodszy specjalista ds. administracji

 Zakres obowiązków:

-prowadzenie dokumentacji technicznej inwestycji;

-koordynacja biura budowy;

-współpraca z podwykonawcami.

 Szukamy osoby, która:

-jest zorientowana na jakość pracy (dokładność i bardzo dobra organizacja pracy);

-posiada doświadczenie w pracy biurowej (mile widziane doświadczenie techniczne lub administracyjne).

Uprzejmie informujemy, że po analizie dokumentów, skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest WMpro Sp. z o.o. ul Sudecka 96 lok.27 , 53-129 Wrocław. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji na podstawie: art. 6 ust. 1 lit. a - zgody osoby, której dane dotyczą, art. 6 ust.1 lit. c - przepis prawa - Kodeks Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. - ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 30 dni od zakończenia aktualnej rekrutacji. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa a także podmioty przetwarzające. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne, lecz niepodanie danych może skutkować odmową uczestnictwa w procesie rekrutacji.

Każda CV powinna mieć poniższą klauzurę:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Lokalizacja

Kołobrzeg,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Kołobrzeg
ID: 916656111