2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gdańsk
  7. Administracja, prace biurowe - Aniołki
Dodane 22 kwietnia 2024

Młodszy Specjalista ds. Administracji i Rozliczeń

Lokalizacja

Gdańsk, Aniołki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Telekom Usługi Sp z o.o. z siedzibą w Gdańsku, jest częścią międzynarodowej grupy Solutions 30. Świadczymy usługi telekomunikacyjne w zakresie utrzymania i budowy sieci miedzianych oraz światłowodowych. Naszym kluczowym partnerem jest Orange Polska. Tworzymy zespół specjalistów wysokiej klasy, wyróżnia nas wysoki standard usług i profesjonalizm w podejściu do Klienta.

Solutions 30 jest liderem swojej branży na rynku europejskim. Dzięki rozległej sieci wsparcia oraz optymalnemu systemowi i procesom zarządzania tą siecią, dostarczamy odpowiednie rozwiązania problemów technologicznych klientów, czyniąc to zarówno efektownie, jak i efektywnie.

Poznaj nasze wartości: Innowacja / Zaangażowanie / Zwinność / Przedsiębiorczość / Bliskość / Profesjonalizm

W związku z nieustannym rozwojem poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

MŁODSZY SPECJALISTA DS. ADMINISTRACJI I ROZLICZEŃ

Lokalizacja: Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • wystawianie faktur oraz ich dekretacja,

  • bieżącą współpraca z kierownikami grup, podwykonawcami i pracownikami Telekom Usługi oraz dedykowanymi działami OPL,

  • weryfikacja zleconych prac, rozliczenie ich z podwykonawcami,

  • ewidencjonowanie kosztów i przychodów,

  • prowadzenie spraw administracyjnych związanych z działalnością firmy,

  • przygotowywanie umów.

Nasze wymagania

  • posiadasz dobrą znajomość MS Office (w szczególności Excel),

  • masz doświadczenie w sporządzaniu rozliczeń,

  • sprawnie koordynujesz działania innych i własne,

  • cenisz pracę zespołową i angażujesz się w powierzone zadania,

  • cechuje Cię doskonała organizacja i dokładność w działaniu,

  • z łatwością budujesz relacje ze współpracownikami i kontrahentami,

To oferujemy

  • pracę pełną wyzwań,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie nowoczesnych technologii,

  • profesjonalne szkolenia oraz niezbędne narzędzia pracy,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • dużą samodzielność w działaniu,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • możliwość przystąpienia do programu dodatkowej opieki medycznej (LUX MED).

  • kartę multisport

Nasz proces rekrutacyjny:

1. Wyślij nam swoje CV, na pewno je przeczytamy.

2. Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, żeby krótko omówić najważniejsze kwestie.

3. Spotkamy się na żywo lub on-line.

4. Przekażemy Ci decyzję i informację zwrotną o wyniku rozmowy.

Szukasz innej formy współpracy, mniejszego wymiaru etatu? Niech to nie będzie przeszkodą.

Jeśli nasza propozycja wydaje Ci się interesująca, czekamy na kontakt!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Telekom Usługi Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku, ul. Trakt Św. Wojciecha 237 D, 80-017 Gdańsk . Jeżeli w Pani/Pana zgłoszeniu rekrutacyjnym zamieszczone będą inne dane osobowe niż określone w art. 221 § 1 Kodeksu pracy i chce Pani/Pan, aby dane te były przetwarzane na cele rekrutacji lub jest Pani/Pan zainteresowana udziałem w przyszłych rekrutacjach, proszę umieścić w treści CV następujące klauzule. Wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie, ale pozostaje to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na jej podstawie przed wycofaniem zgody: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TELEKOM USŁUGI Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku, Trakt Św. Wojciecha 237D, 80-017, moich danych osobowych zawartych w przesłanym zgłoszeniu aplikacyjnym, innych niż wymagane przez Kodeks pracy, w celu mojego uczestnictwa w procesie rekrutacji przez okres 12 miesięcy od dnia wysłania zgłoszenia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TELEKOM USŁUGI Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku, Trakt Św. Wojciecha 237D, 80-017 moich danych osobowych zawartych w przesłanym zgłoszeniu aplikacyjnym, w celu uczestnictwa w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez TELEKOM USŁUGI Sp. z o.o. w okresie 12 miesięcy od dnia przesłania zgłoszenia aplikacyjnego.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Aniołki
ID: 913639555