2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Łódź
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 15 maja 2024

Młodszy specjalista ds. administracji - recepcja

Wynagrodzenie

27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

Młodszy Specjalista ds. Administracji

Miejsce pracy: Łódź

 Zadania:

·        Obsługa korespondencji i kurierów

·        Obsługa klientów wewnętrznych

·        Wysyłka i niszczenie dokumentów

·        Zamawianie materiałów do biura i firmy

 ·       Dbanie o porządek w biurze i na recepcji

Od kandydatów oczekujemy:

·        Dyspozycyjności do pracy w godzinach rannych i popołudniowych 08:00-20:00 od poniedziałku do piątku (dwie zmiany 8-16 lub 12-20)

·        Sprawności w posługiwaniu się komputerem (MS Office)

·        Znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B1

·        Skrupulatności i dokładności

·        Systematyczności i terminowości w działaniu

·        Komunikatywności

·        Pozytywnej energii i chęci do działania

·        Dobrego planowania i organizacji pracy własnej

·        Mile widziany status studenta

Oferujemy:

·        Współpracę w formie umowy zlecenie lub działalności gospodarczej

·        Wynagrodzenie stałe

 ·       Współpracę z koleżeńskim, życzliwym zespołem

·        Prywatną opiekę medyczną

Dofinansowanie do karty Multisport

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 860083788