2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Siechnice
Dodane 25 kwietnia 2024

Młodszy Specjalista ds. Administracji w dziale Egzekucji

Lokalizacja

Siechnice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

  • Opis stanowiska:

    • Sporządzanie wniosków egzekucyjnych oraz dalszych pism w toku postępowania egzekucyjnego

    • Współpraca z Kancelariami Komorniczymi i sądami, nadzorowanie procesu egzekucji komorniczej

    • Wsparcie zespołu w kwestiach administracyjnych

    • Obsługa wewnętrznego programu do obsługi spraw na etapie egzekucyjnym

    • Raportowanie przełożonemu

    • Znasz procedurę cywilną, szczególnie w zakresie postępowania egzekucyjnego

    • Masz wykształcenie wyższe lub doświadczenie w obsłudze wierzytelności na etapie postępowania egzekucyjnego​

    • Jesteś osobą samodzielną

    • Wykazujesz się inicjatywą w zakresie powierzonych zadań

    • Bardzo dobrze znasz pakiet MS Office, a w szczególności Excel

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę

    • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie

    • Praca od poniedziałku do piątku (9-17)

    • Brak korporacyjnego szyku

    • Kameralny zespół nastawiony na współpracę w przyjaznej atmosferze

    • Benefity pozapłacowe

Lokalizacja

Siechnice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Siechnice
ID: 914381699