2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Poznań
  7. Administracja, prace biurowe - Szczepankowo
Dodane 30 kwietnia 2024

Młodszy Specjalista ds. Administracyjnych i Marketingu

Lokalizacja

Poznań, Szczepankowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma LEBAL S.A. poszukuje Młodszego Specjalisty ds. Administracyjnych i Marketingu w siedzibie głównej firmy w Poznaniu. Jesteśmy ogólnopolskim dystrybutorem wyrobów hutniczych (profile zamknięte, rury okrągłe), producentem konstrukcji stalowych i jednym z największych eksporterów złomu stalowego w Polsce.

Opis stanowiska pracy

  • pierwszy kontakt z gośćmi firmy

  • wystawianie dokumentów sprzedażowych i ich archiwizacja

  • ścisła współpraca z Działem Handlowym

  • przygotowywanie i odbieranie poczty oraz przesyłek kurierskich

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie

  • pomoc przy spotkaniach z kontrahentami

  • w razie potrzeby wsparcie w działaniach marketingowych

  • praca w godz. 8:00 - 16:00, od poniedziałku do piątku

Wymagania:

  • wykształcenie średnie, preferowane wyższe

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • wysokie poczucie odpowiedzialności, dokładność oraz koncentracja

  • przyjazne i grzeczne nastawienie do ludzi

  • nastawienie na realizację wyznaczonych celów i współpracę w zespole

  • kreatywność i chęć forsowania nowych pomysłów w marketingu firmy mile widziane

  • doświadczenie w obsłudze klienta i w pracy z systemem typu ERP mile widziane

Oferujemy:

  • pełne przeszkolenie z obowiązków w firmie

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • stabilne wynagrodzenie oraz system premiowy

  • pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole

  • przyjazną atmosferę pracy

  • możliwość dodatkowych premii w przypadku realizacji nowych projektów i pomysłów

  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego

  • możliwość dołączenia do programu MultiSport

Więcej informacji o firmie na stronie www.lebal.com.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez LEBAL S.A. z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest LEBAL S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Michałowo 27. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Szczepankowo
ID: 906649215