2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Zarządzanie hotelem
  5. Zarządzanie hotelem - Pomorskie
  6. Zarządzanie hotelem - Gdynia
  7. Zarządzanie hotelem - Działki Leśne
Dodane Dzisiaj o 12:29

Młodszy Specjalista ds. Analiz Kosztów - Grupa Dobry Hotel

Lokalizacja

Gdynia, Działki Leśne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Grupa Dobry Hotel to polska firma działająca w branży HORECA od 2004 roku. Specjalizujemy się w zarządzaniu obiektami hotelarskimi i gastronomicznymi.  Zarządzamy 22 obiektami hotelowymi, Centrum Eventowym Butelkownia oraz 2 restauracjami i stale rośniemy!

Nasze obiekty zlokalizowane są w całej Polsce: Trójmieście, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Zakopanem, Jastarni, Mikołajkach.

Obecnie prowadzimy rekrutację do centrali.

Na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Analiz Kosztów

Miejsce pracy: Gdynia

Etat pełen

Rodzaj umowy: Umowa o pracę, umowa zlecenie

Zakres obowiązków

  • Obsługa platformy zakupowej oraz centralnej aplikacji magazynowej

  • Aktualizowanie bazy dostawców, cenników w platformie zakupowej

  • Weryfikacja faktur zakupowych, prawidłowości wprowadzania ich do systemu

  • Kontrola dokumentów zakupowych

  • Kontrola FoodCost i BeverageCost

  • Kontrola (Dostawców) wywiązywania się z warunków umów

  • Nadzór nad aktualizacją receptur w systemie

  • Nadzór nad inwentaryzacjami w hotelach

  • Przygotowywanie raportów dla zarządu

  • Analiza opłacalności współpracy z usługodawcami

  • Analiza opłacalności stosowania dotychczasowych rozwiązań

  • Analiza i Modyfikacja procesów i procedur

  • Analiza towarów zakupywanych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku 2 lata

  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

  • Znajomość pracy administracyjnej w gastronomii (systemy POS, magazynowe, inwentaryzacje itp)

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze Grupy Dobry Hotel

  • pełne wsparcie podczas wdrożenia w obowiązki

  • ciepły posiłek pracowniczy

  • ogólnodostępna kawa, herbata, płatki śniadaniowe, musli oraz świeże owoce

  • dofinansowanie do karty multisport

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • premie jubileuszowe

  • wewnętrzne programy bonusowe („rekomenduj i zarabiaj” oraz „pracownik kwartału”)

  • stawki pracownicze na usługi hotelowe i gastronomiczne w ramach Grupy Dobry Hotel

  • możliwość skorzystania ze zniżek na studia w WSB Merito

  • biuro zlokalizowane blisko centrum Gdyni, dogodny dojazd komunikacją miejską, samochodem (bezpłatny parking) czy rowerem.

Jeśli czujesz, że chciałbyś/abyś być częścią naszego zespołu, czekamy na Twoją aplikację!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Działki Leśne
ID: 879461853