2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Śląskie
  5. Inżynieria - Turza
Dodane 30 kwietnia 2024

Młodszy specjalista ds. automatyki, dofinansowanie dojazdów do pracy

Lokalizacja

Turza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Dla naszego klienta z branży aluminiowej poszukujemy osoby gotowej pracować na stanowisku Automatyka w dziale utrzymania ruchu.

Zakres obowiązków:

  • Diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn produkcyjnych

  • Nadzór nad prawidłową pracą maszyn

  • Okresowe przeglądy maszyn i urządzeń

  • Wypełnianie wymaganej dokumentacji technicznej

  • Montaż, konserwacja i programowanie systemów wizyjnych

  • Współpraca z innymi działami zakładu oraz firmami zewnętrznymi

  • Wykonywanie podstawowych instalacji automatyki przemysłowej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne; preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, mechatronika, automatyka i robotyka lub pokrewne

  • Doświadczenie w w pracy na podobnym stanowisku (może pochodzić z praktyk lub staży)

  • Umiejętność usuwania awarii i naprawy systemów automatyki przemysłowej

  • Znajomość zagadnień z zakresu automatyki i robotyki

  • Praktyczna znajomość programowania sterowników PLC

  • Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej

  • Uprawnienia SEP do 1 kV

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

  • Otwartość, umiejętność pracy w zespole

 Mile widziane:

  • Znajomość programów AutoCAD, SolidWorks lub podobnych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym (6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00. 22:00 – 6:00)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Premie miesięczne

  • Kartę MultiSport

  • Kartę lunchową

  • Owocowe środy

  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego,

  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego (składki opłacane przez pracodawcę)

  • Możliwość uczestnictwa w kursach i szkoleniach

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Turza,

Śląskie

Śląskie, Turza
ID: 912201132