2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Jaszkowa Dolna
Dział Personalny
Dodane 01 maja 2024

Młodszy Specjalista ds. BHP

Lokalizacja

Jaszkowa Dolna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

·        Przeprowadzanie szkoleń wstępnych z zakresu BHP dla pracowników,

·        Nadzór nad szkoleniami okresowymi BHP,

·        Zwiększanie świadomości pracowników w zakresie BHP/Oś

·        Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie ustalonych działań BHP oraz zewnętrznymi organami kontroli,

·        Opracowywanie dokumentów BHP zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi,

·        Prowadzenie dokumentacji powypadkowej,

·        Kompletowanie i archiwizacja dokumentacji dotyczącej zagadnień BHP.

Nasze wymagania:

·        Wyksztalcenie wyższe lub studia podyplomowe z zakresu BHP (oś będzie dodatkowym atutem),

·        Znajomość przepisów BHP/Oś,

·        Dynamizm w działaniu i pozytywne nastawienie do codziennych wyzwań,

·        Język angielski pozwalający na swobodną komunikację,

·        Dobre umiejętności komunikacji,

·        Dobra organizacja pracy i samodzielność,

·        Nastawienie na rozwój.

Firma oferuje

·                 Rozwój zawodowy - to się dzieje :)

Dajemy możliwość wejścia na rynek pracy osobom bez doświadczenia - uczymy, szkolimy, wspieramy merytorycznie i praktycznie

·                 Międzynarodowe standardy

Jesteśmy firmą Niemiecką i trzymamy poziom :)

·                 Dofinansowanie do posiłków

Przy współpracy ze Smartlunch 6 razy dziennie dostarczamy pracownikom posiłki od kilku lokalnych restauratorów.

·                 W zdrowym ciele zdrowy duch

Dodatkowa aktywność? Jesteśmy za :)

Działa u nas Multisport i Medicover a o zdrowie dbamy z Luxmed. O nasze zdrowie psychiczne dbamy z Uniqa i PPE :)

Lokalizacja

Jaszkowa Dolna,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jaszkowa Dolna
ID: 910735356