2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Dolnośląskie
  6. Księgowość - Bielany Wrocławskie
Dodane 27 kwietnia 2024

Młodszy specjalista ds. Controllingu

Lokalizacja

Bielany Wrocławskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

OTTO Work Force jest firmą specjalizującą się w rekrutacjach tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym na poziomie krajowym i międzynarodowym.

Aktualnie do struktur wewnętrznych firmy poszukujemy specjalisty, który zasili szeregi kontrolingu.

Stanowisko: Specjalista ds. Controllingu

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Twój zakres obowiązków:

  • Udział w zamknięciu miesiąca

  • Analiza rentowności kontraktów i kontrola kosztów

  • Controlling kosztów - analiza kosztów

  • Przygotowywanie operacyjnych raportów cyklicznych

  • Udział w procesie budżetowania

  • Udział w innych projektach Grupy OTTO

Nasze wymagania

  • posiadasz wysokie zdolności analitycznego myślenia, lubisz pracę na liczbach i chcesz rozwijać się w tym kierunku

  • posiadasz i/lub chcesz rozwijać umiejętności w pracy z użyciem narzędzi analitycznych MS Excel, makr, Power BI

  • posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, najlepiej w obszarze kontrolingu

  • znasz język angielski w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację

  • posiadasz wykształcenie wyższe ekonomiczne

  • jesteś osobą dokładną i dbasz o terminowość wykonywania zadań

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat oraz system premiowy

  • pracę przy ciekawych projektach, rozwój poprzez udział w szkoleniach

  • elastyczne godziny pracy, prace hybrydową

  • dobrą atmosferę pracy i work-life balance

  • profesjonalne środowisko pracy, przestronne/ nowoczesne biuro,

  • atmosferę współpracy i zaangażowania w zespole

  • program rekomendacji pracowników

  • wspólne wyjazdy integracyjne

Lokalizacja

Bielany Wrocławskie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bielany Wrocławskie
ID: 910007006