2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Piła
Dodane 30 kwietnia 2024

Młodszy Specjalista ds. Działu Outletu

Lokalizacja

Piła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Rozwiń skrzydła w Corsan!

Corsan, uznany producent armatury łazienkowej, zaprasza do dołączenia do kreatywnego zespołu jako Młodszy Specjalista działu Outletu! Jeśli Twoją pasją jest e-commerce, fotografia produktowa i obsługa klienta, to jesteśmy zainteresowani właśnie Tobą. Twój wkład w Dziale Outletu nie tylko wzbogaci naszą ofertę, ale także będzie kształtować relacje z naszymi klientami. Przyłącz się do naszego wyjątkowego zespołu i razem z nami rozwijaj branżę armatury łazienkowej!

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie fotografii produktów z wadami, nadawanie im numerów identyfikacyjnych i ich katalogowanie.

  • Wystawianie produktów na platformie Allegro z optymalizacją treści produktowych, tak aby były atrakcyjne dla potencjalnych klientów.

  • Regularne monitorowanie i aktualizacja stanów magazynowych produktów wyprzedażowych.

  • Udzielanie klientom informacji dotyczących produktów, dostępności i warunków zakupu.

  • Obsługa pytań klientów i rozwiązywanie problemów związanych z zamówieniami.

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta w celu budowania pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze e-commerce

  • Znajomość platformy Allegro i umiejętność skutecznej prezentacji produktów online

  • Doskonała organizacja pracy i samodzielność

  • Łatwość w nawiązywaniu relacji z Klientami i swobodne komunikowanie się

  • Zorientowanie na szczegóły i skrupulatność

Mile widziane:

  • Znajomość narzędzi: Baselinker, ERP (np. Comarch Optima)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku od 2005 roku

  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 w przyjaznym środowisku

  • Motywacyjny system wynagrodzeń

  • Spotkania integracyjne

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (m.in. Ubezpieczenie Grupowe dla pracowników i ich rodzin, Karta Medicover Sport)

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne odpowiednie do zajmowanego stanowiska

  • Narzędzia pracy adekwatne do zajmowanego stanowiska

  • Półgodzinna przerwa lunchowa wliczana do czasu pracy, w pełni wyposażonej kuchni firmowej

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CORSAN w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko w myśl regulacji prawnych dotyczących RODO.

Lokalizacja

Piła,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Piła
ID: 892710667