2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Wielkopolskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Rawicz
  6. E-commerce (handel internetowy) - Osiedle 350 Lecia Rawicza
Dodane 19 kwietnia 2024

Młodszy specjalista ds. E-commerce

Wynagrodzenie

4 300 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rawicz, Osiedle 350 Lecia Rawicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

OPIS

Jesteśmy dynamicznym i szybko rozwijającym się sklepem e-commerce z branży dziecięcej, poszukującym osoby do pracy na stanowisku młodszy specjalista ds. e-commerce. Szukamy kogoś, kto ma pasję do pracy z klientami lub przy rozwoju sklepu internetowego i jest gotów podejmować wyzwania, aby zapewniać najlepsze doświadczenie zakupowe.

Twoje zadania będą obejmowały:

-Nadzór nad stroną internetową oraz kontami marketplace - opisy produktowe, grafiki, kategorie, nazwy, strategia SEO,

-Odpowiedź na pytania klientów, rozwiązywanie problemów i udzielanie pomocy w zakupach,

-Współpracę z innymi działami firmy w celu rozwiązania problemów klientów,

-Raportowanie i analizowanie danych związanych z obsługą sprzedaży

Wymagania:

-Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

-Znajomość pakietu MS Office,

-Umiejętność pracy pod presją czasu,

-Pozytywne nastawienie i gotowość do podejmowania wyzwań.

Oferujemy:

-Możliwość rozwoju zawodowego,

-Pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole,

-Dostęp do szkoleń i innych narzędzi potrzebnych do wykonywania pracy,

-Elastyczny czas pracy.

Jeśli jesteś osobą, która posiada powyższe wymagania, chce rozwijać swoje umiejętności i pracować w branży dziecięcej, to zachęcamy do aplikowania na stanowisko specjalisty ds. obsługi klienta w naszym sklepie e-commerce.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Rawicz, Osiedle 350 Lecia Rawicza
ID: 889672322