2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Podkarpackie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Mielec
Dodane 26 kwietnia 2024

Młodszy Specjalista ds. E-commerce ( nie wymagamy doświadczenia )

Lokalizacja

Mielec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Praktyka / staż, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma ZOLTA lider w branży e-commerce z ponad 15 letnim doświadczeniem poszukuje pracownika na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. e-commerce

Zakres obowiązków:

  • wystawianie produktów do sprzedaży online na kanałach sprzedażowych

  • aktualizacja oferty sklepów internetowych

  • redagowanie opisów produktów

  • dobór zdjęć i grafik

  • obsługa internetowej platformy sprzedażowej

Wymagania:

  • Szybkość uczenia się ( nie wymagamy doświadczenia ),

  • Sprawne posługiwanie się komputerem, internetem,

  • Kreatywność, inicjatywa oraz chęć do podejmowania wyzwań,

  • Wysoki poziom kultury osobistej, rzetelność oraz samodzielność

Oferujemy:

  • Pełne przeszkolenie oraz wsparcie zespołu,

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Atrakcyjne i wypłacane na czas wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania,

  • Rozwój w branży o bardzo dużym potencjale

Miejsce pracy : SSE Mielec, ul. Lotniskowa 6

Lokalizacja

Mielec,

Podkarpackie

Podkarpackie, Mielec
ID: 858456803