2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Kujawsko-pomorskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Bydgoszcz
Dodane Dzisiaj o 13:24

Młodszy specjalista ds. e-commerce z językiem francuskim

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • redagowanie, tworzenie i nadzorowanie treści na portalu kuponowym w j. francuskim, zgodnie z zasadami SEO

  • utrzymywanie aktualności oferty i dobrej kondycji strony WWW w j. francuskim

  • wyszukiwanie nowych, atrakcyjnych promocji w sklepach internetowych na rynku francuskim

  • obsługa sieci afiliacyjnych

  • utrzymywanie kontaktu z partnerami francuskimi

  • obsługa firmowej skrzynki pocztowej

  • obsługa systemu zarządzania treścią (CMS)

  • praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-16:00

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość j. francuskiego (wysoki, certyfikowany lub ojczysty poziom języka może korzystnie wpłynąć na wynagrodzenie)

  • dobra znajomość j. angielskiego

  • wykształcenie min. średnie (mile widziane wykształcenie kierunkowe)

  • mile widziana znajomość zasad SEO i content marketing

  • biegłość w poprawnym pisaniu w j. francuskim - „lekkie pióro" oraz znajomość ortografii, gramatyki itp.

  • znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, PowerPoint, Word itp.)

  • biegłość w obsłudze komputera (pracujemy na systemie MacOS)

  • rzetelność

  • punktualność

  • wysoka odpowiedzialność

  • łatwość uczenia się nowych rzeczy

  • umiejętność organizacji własnej pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • gotowość do poszerzania wiedzy z zakresu e-commerce i marketingu

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • nie jesteśmy "korpo" - praca w niewielkim, zgranym zespole ze świetną atmosferą

  • komfortowe warunki pracy

  • laptop i inne akcesoria niezbędne do pracy

  • możliwość udziału w szkoleniach i kursach poszerzających wiedzę

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata, przekąski

  • parking dla pracowników

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 895544257