2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Key Account Manager
  5. Key Account Manager - Wielkopolskie
  6. Key Account Manager - Bytkowo
Dodane 29 kwietnia 2024

Młodszy specjalista ds. eksportu

Lokalizacja

Bytkowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaRekrutacja online

Opis

MŁODSZY SPECJALISTA DS. EKSPORTU

Kim jesteśmy ?

Jesteśmy polskim producentem akcesoriów dla zwierząt, które wykonujemy z tworzyw sztucznych.

Naszym głównym przesłaniem jest tworzenie produktów przyjaznych środowisku.

100% naszej produkcji realizujemy w Polsce, w naszym zakładzie produkcyjnym w Bytkowie k/Poznania.

Marka istnieje na rynku od 3 lat. Rocznie wprowadzamy do sprzedaży ok 10 nowych produktów.

Kogo szukamy ?

Aktualnie tworzymy nasz dział handlowy. Pomimo braku rozbudowanych struktur nasze produkty sprzedajemy z sukcesem już na wielu rynkach. Nasze produkty trafiają m.in. na rynek : niemiecki, włoski, angielski, belgijski, ukraiński.

Szukamy osoby, która pomoże nam zwiększyć tempo rozwoju na rynkach zagranicznych.

Nasza marka powstała z miłości do zwierząt oraz ekologii. Jeżeli podzielasz naszą miłość a do tego masz żyłkę handlowca, ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie !

Zakres obowiązków :

- pozyskiwanie nowych Klientów poprzez : bezpośredni, telefoniczny oraz mailowy kontakt z nimi

- monitorowanie rynku i działań konkurencji,

- reprezentowanie firmy podczas targów i eventów zoologicznych

- budowanie dobrych relacji z Klientami

- prowadzenie działań marketingowych na rynkach zagranicznych – nawiązywanie współpracy z pismami oraz portalami branżowymi

- raportowanie podjętych działań i ich wyników.

Wymagania:

- posiadanie min. jednego psa lub kota (ostatecznie wystarczająca będzie sama miłość do zwierząt)

- znajomość języka angielskiego w stopniu min. B1

- komunikatywność oraz otwartość na ludzi

- znajomość pakietu MS Office

- dobra organizacja pracy i umiejętność współpracy z zespołem,

Mile widziana :

- znajomość branży zoologicznej

- praca w dziale handlowym

- zamiłowanie do ekologii

Oferujemy:

- pracę w małym zespole bez wielkich korpo struktur

- elastyczne godziny pracy oraz możliwość 1 dnia pracy zdalnej w domu - premiowy system wynagrodzenia

- umowa o pracę lub umowa B2B

Swoją aplikację złóż proszę przez portal OLX.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji

(zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu

Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie

swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

Lokalizacja

Bytkowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Bytkowo
ID: 865586894