2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podkarpackie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Rzeszów
Dodane 18 kwietnia 2024

Młodszy Specjalista ds. Handlowych

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Afisz Media Sp. z o. o. to firma działająca na rynku od 2015 roku, w zakresie oprogramowania dla firmy z branży nieruchomości. Jesteśmy producentem programu klasy CRM dla biur nieruchomości oraz wykonujemy strony internetowe na zlecenie.

Miejsce pracy: Rzeszów, Śródmieście (blisko dworca PKP).

Oferujemy:

  • pełne przeszkolenie i wdrożenie na stanowisku pracy,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • miesięczne wynagrodzenie podstawowe + premia (od każdej sprzedanej usługi),

  • zdobycie doświadczenia zawodowego,

  • niekorporacyjną i swobodną atmosferę w młodym zespole,

  • indywidualne stanowisko pracy w biurze, w centrum Rzeszowa,

  • możliwość doskonalenia umiejętności zawodowych,

  • przejrzyste zasady współpracy,

  • możliwość dofinansowania do karty Multisport,

 Obowiązki:

  • kontakt telefoniczny i e-mail  z potencjalnymi klientami B2B (wyłącznie firmy z branży nieruchomości),

  • prowadzenie negocjacji handlowych i przygotowywanie umów,

  • bieżącą obsługę klienta oraz udzielanie wsparcia klientom,

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe),

  • motywacja i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

  • komunikatywność i miłe usposobienie,

  • umiejętność samodzielnej pracy i wykazywanie inicjatywy,

  • dobra obsługa komputera

  • umiejętność korzystania z pakietu Office lub systemów typu CRM,

  • mile widziane osoby posiadające doświadczenie w sprzedaży telefonicznej

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres praca[małpa]afiszmedia.pl w tytule wiadomości e-mail prosimy wpisać Młodszy Specjalista ds. Handlowych

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 912617519