2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Warmińsko-mazurskie
  6. Administracja, prace biurowe - Działdowo
Dodane 26 kwietnia 2024

Młodszy Specjalista ds. Jakości/Młodszy Inżynier ds. Jakości

Wynagrodzenie

4 800 - 4 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Działdowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Heesung Electronics Poland Sp. z o.o., jest światowym liderem w branży elektronicznej, specjalizującym się w produkcji podzespołów do telewizorów LCD. W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko: MŁODSZY SPECJALISTA DS. JAKOŚCI/ MŁODSZY INŻYNIER DS. JAKOŚCI

Miejsce pracy: Komorniki k. Działdowa

Tryb pracy:  Praca jednozmianowa (06:00 – 14:00) + ewentualne nadgodziny

Rozpoczęcie pracy: Kwiecień/Maj 2024

Opis stanowiska:

  • Tworzenie, wdrażanie oraz nadzór nad przestrzeganiem systemów, standardów, metod i technik - zapewnienia jakości;

  • Kontrola jakości komponentów, procesu wytwarzania oraz gotowych produktów;

  • Analizowanie problemów jakościowych i wdrażanie działań korygujących;

  • Analiza i weryfikacja reklamacji klienta;

  • Prowadzenie działań korygujących i zapobiegawczych oraz bieżący kontakt z klientami odnośnie spraw dotyczących jakości;

  • Odpowiedzialność za przygotowanie innych pracowników z zakresu norm jakości;

  • Raportowanie bieżących wyników jakościowych;

  • Odpowiedzialność za zapewnienie odpowiednich standardów jakości produktu;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki techniczne: produkcja, elektronika lub pokrewne);

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie);

  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel, PowerPoint)

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe;

  • Dyspozycyjność (nadgodziny);

  • Umiejętność kreatywnego i szybkiego rozwiązywania problemów pod presją czasu oraz analitycznego myślenia;

Oferujemy:

  • Stabilną pracę na pełny etat na podstawie umowy o pracę;

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;

  • Karta MultiSport plus;

  • Pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole;

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów/projektów;

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w formie elektronicznej.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Informujemy, że:

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. w Mławie. Z administratorem można się skontaktować drogą elektroniczną lub pisemnie na adres siedziby administratora.

2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji obecnego procesu rekrutacji oraz w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej zgody - w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji,

3) Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,

4) Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne,

5) Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa,

6) Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu,

7) Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej, z tym zastrzeżeniem, że w celu korzystania przez administratora z systemu informatycznego lub usług eRecruiter, zarządca lub właściciel tego systemu w imieniu administratora może wyłącznie w zakresie i na potrzeby modyfikacji (usprawnienia), lub utrzymania, lub naprawy błędów systemu informatycznego lub usług eRecruiter przetwarzać Dane Osobowe na obszarze EOG oraz może przekazywać Dane Osobowe do Państw Trzecich,

8) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od czasu zakończenia rekrutacji lub w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej zgody - przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji.

Lokalizacja

Działdowo,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Działdowo
ID: 912912354