2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Siemianowice Śląskie
Dodane 04 kwietnia 2024

Młodszy Specjalista ds. kadr i administracji

Wynagrodzenie

4 700 - 4 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Siemianowice Śląskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Jesteśmy firmą z branży przemysłowo - usługowej. Zajmujemy się dystrybucją i instalacją systemów lakierniczych, wentylacyjnych i grzewczych. W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy osoby wspierającej dział administracji na stanowisko:

Młodszego Specjalisty ds. kadr i administracji

Miejsce pracy: Piekary Śląskie/docelowo Siemianowice Śląskie

Zadania:

  • obsługa systemu Comarch XL

  • współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym w zakresie kadr i płac oraz bhp

  • przygotowanie raportów wyników sprzedaży DH

  • przygotowywanie dla zewnętrznego działu kadr niezbędnych informacji dotyczących wynagrodzeń (podstawowych, prowizji, premii)

  • prowadzenie dokumentacji kadrowej w zakresie: czasu pracy, umów zleceń, urlopów, zasiłków, badań lekarskich i bhp

  • rozliczanie podróży służbowych

  • współpraca ze sp. ds. księgowo - administracyjnych w zakresie bieżących spraw biura i obiegu dokumentów

  • wsparcie w procesie audytu finansowego

Wymagania:

  • podstawowa wiedza z zakresu prawa pracy, spraw płacowych i ZUS

  • doświadczenie w firmie usługowo- handlowej, prowadzącej sprzedaż i zakupy w PL i Eu, w zakresie  prawa pracy i administracji sprzedaży

  • znajomość Comarch XL

  • doświadczenie w prowadzeniu kadr w firmie zatrudniającej pracowników w ramach różnych form zatrudnienia

  • doświadczenie we współpracy z zewnętrznym biurem rachunkowym w zakresie kadr i płac oraz bhp

Oferta:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę

  • stabilne zatrudnienie w przyjaznym środowisku pracy

  • możliwość rozwoju w ramach struktur firmy

  • grupowe ubezpieczenie na życie

  • Prywatne ubezpieczenie medyczne

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Lokalizacja

Siemianowice Śląskie,

Śląskie

Śląskie, Siemianowice Śląskie
ID: 909390971