2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Wielkopolskie
  6. Kadry i płace - Poznań
  7. Kadry i płace - Stare Miasto
Dodane 23 maja 2024

Młodszy specjalista ds. kadr i płac

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Dołącz do naszego zespołu na stanowisku Młodszego Specjalisty ds. Kadr i Płac!

Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoje umiejętności będą rozwijane, a jednocześnie chcesz zdobyć cenne doświadczenie, to ta oferta jest dla Ciebie. Jesteśmy zespołem, który otwarcie stawia na współpracę i wzajemne wsparcie. Dołączając do nas, będziesz mieć okazję do ciągłego rozwoju i zdobycia doświadczenia, wspierając dział kadr i płac na rynkach: polskim, niemieckim i holenderskim.

Co oferujemy w zamian?

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (od pierwszego dnia pracy).

  • Zapewnienie wsparcia i wdrożenia na stanowisko pracy, abyś mógł/mogła szybko poczuć się pewnie i komfortowo w nowym środowisku.

  • Oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w obszarze kadr i płac zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym, co pozwoli Ci poszerzyć swoje umiejętności i rozwijać się zawodowo.

  • Twój głos będzie dla nas ważny! - Dołączając do naszego zespołu, będziesz miał/miała realny wpływ na optymalizację procesów wewnętrznych i stałe ich doskonalenie, tworząc razem z nami przyszłość IPF.

  • Dodatkowo mamy dla Ciebie benefity takie jak m.in.: Prywatna opieka medyczna, karta sportowa, Chill room, Baby room, spotkania integracyjne itp.

  • Pracę w samym sercu Poznania, gdzie pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00/09:00 do 16:00/17:00 (w zależności od Twoich potrzeb).

Twój zakres zadań:

  • Twoje główne zadania obejmą obsługę obszaru kadrowo-płacowego pracowników oddelegowanych na terenie Polski, Niemiec oraz Holandii, zapewniając przy tym wsparcie w zakresie  wprowadzania danych do systemów kadrowych, naliczania wynagrodzeń oraz przygotowywania dokumentów zgłoszeniowych i wniosków o wydanie odpowiednich zezwoleń.

  • Dołączając do naszego zespołu, będziesz również odpowiedzialny/a za prowadzenie dokumentacji pracowniczej, włączając w to organizację badań lekarskich oraz zapewnienie dostępu do niezbędnych szkoleń z zakresu BHP.

  • Na co dzień będziesz współpracować z zewnętrznymi instytucjami, takimi jak Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Urząd Skarbowy oraz innymi organami administracji publicznej, aby wspierać prawidłowe funkcjonowanie obszaru kadrowo-płacowego.

  • Jako wsparcie działu kadrowego, będziesz mieć okazję zdobyć doświadczenie i rozwijać się zawodowo w ramach naszej organizacji.

Dołącz do nas, jeśli:

  • Posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe i/lub uczestniczyłeś/aś w szkoleniach i kursach z zakresu kadr i płac.

  • Masz doświadczenie w obszarze kadrowo-płacowym, ale jednocześnie jesteś gotowy/gotowa pogłębiać swoją wiedzę w tym zakresie.

  • Współpraca stanowi kluczowy element naszej pracy. Jeśli jesteś osobą otwartą, potrafisz efektywnie komunikować się i pracować w zespole, idealnie pasujesz do naszego profilu!

  • Niezależnie od tego, czy masz już doświadczenie, czy dopiero stawiasz pierwsze kroki w karierze, dla nas istotne jest Twoje zaangażowanie.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 917090892