2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Małopolskie
  6. Kadry i płace - Kraków
  7. Kadry i płace - Podgórze
Dodane 24 kwietnia 2024

Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

Na pewno nas znasz.

Zmieniamy motoryzację. Budujemy dla Ciebie.

Jesteśmy polską grupą kapitałową. Od 35 lat tworzymy silny zespół specjalistów, który dziś działa równolegle w kilku branżach: motoryzacji, mobilności, budownictwa mieszkaniowego oraz biurowego, a także w obszarze innowacji technologicznych.

Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie.

W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.

Lokalizacja: Kraków, ul. Puszkarska 7F

Twój zakres obowiązków:

  • Wsparcie procesów kadrowych (prowadzenie dokumentacji kadrowej pracowników (umowy o pracę, umowy zlecenia, aneksy, świadectwa pracy, itp.))

  • Opieka nad benefitami pracowniczymi (luxmed, multisport)

  • Wsparcie w bieżących zadaniach kadrowo-administracyjnych

Wymagania:

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Dbałość o szczegóły i zdolność do organizacji pracy

  • Pozytywne podejście i chęć nauki

  • Mile widziana znajomość podstaw kadr

To oferujemy:

  • Bezpłatną opiekę medyczną w Centrach Medycznych Luxmed dla Pracownika z możliwością rozszerzenia pakietu na członków Rodziny

  • Dofinansowanie karty benefit Multisport

  • Bezpłatną naukę języka angielskiego i/lub niemieckiego z platformą eTutor dla Pracownika i osoby towarzyszącej

  • Zniżki na produkty i usługi Holding1, a w tym: wynajem samochodów w Grupie Express, wynajem auta na minuty – Traficar, zakup lub wynajem samochodów z Grupy PGD, zniżki na tankowanie na dedykowanej stacji benzynowej

  • Wyjazdy integracyjne, Mikołajki dla Dzieci

  • Na co dzień pracujemy w przyjaznej atmosferze, opartej na wzajemnej współpracy

  • Organizujemy różnego rodzaju programy w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia

  • Ponadto dofinansowujemy własne pomysły Pracowników na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 912365326