2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Mazowieckie
  6. Kadry i płace - Warszawa
  7. Kadry i płace - Ursynów
Dodane 23 maja 2024

Młodszy specjalista ds. kadr i płac (K/M) - Platan Group Sp. z o.o.

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Platan Group Sp. z o.o. jest deweloperem, a także firmą świadczącą usługi kompleksowego zarządzania nieruchomościami komercyjnymi. Stanowimy część grupy kapitałowo – inwestycyjnej w 100% z polskim kapitałem, która jest aktywna na rynku od ponad dwudziestu lat.Spółka Platan istnieje od 1998 roku i dotychczas zrealizowała sześć projektów komercyjnych o charakterze biurowo – handlowym i magazynowym: Dom Dochodowy o Trzech Frontach, Mokotów Box, Nautilus Nowogrodzka 11, Centrum Milenium, Platan Park I i II.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. kadr i płac (K/M)

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie dokumentów do zatrudnienia na umowę o pracę;

  • przygotowywanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych;

  • nadzór nad właściwym obiegiem dokumentacji kadrowej i płacowej;

  • naliczanie i sporządzanie list płac zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa;

  • prowadzenie dokumentacji płacowej i dot. zasiłków chorobowych;

  • nadzór nad ewidencją czasu pracy, weryfikacja poprawności rozliczania czasu pracy;

  • utrzymywanie dobrych kontaktów z pracownikami i dbałość o komunikację wewnętrzną;

  • przygotowanie pism oraz deklaracji dla instytucji zewnętrznych (m.in. ZUS, Urząd Skarbowy, komornik);

  • wystawianie zaświadczeń dla pracowników i instytucji zewnętrznych;

  • sporządzanie niezbędnych raportów z zakresu wynagrodzeń zgodnie z potrzebami.

Oczekiwania:

  • minimum dwa lata doświadczenia w dziale kadr i płac przy naliczaniu wynagrodzeń dla około 150 osób - wymóg niezdnędny

  • praktyczna znajomość zasad naliczania wynagrodzeń, a także obowiązujących przepisów prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń społecznych oraz zasad rozliczania czasu pracy;

  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel;

  • znajomość systemu Płatnik;

  • samodzielność, systematyczność, dobra organizacja pracy, samodyscyplina;

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy:

  • możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • opiekę medyczną (po okresie próbnym),

  • dofinansowanie do karty sportowej (po okresie próbnym)

  • rabaty na usługi spółek z grupy.

Administratorem danych osobowych jest Platan Group Sp. z o.o. z siedzibą w Poleczki 23, 02-822 Warszawa, tel. 22 545 02 45.

Wysyłając CV na podany adres e-mail zgadzasz się na przetwarzanie przez Platan Group Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na wyżej wymienione stanowisko.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 900586716