2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Śląskie
  6. Kontrola jakości - Zawiercie
  7. Kontrola jakości - Argentyna
Anna
Dodane 25 kwietnia 2024

Młodszy specjalista ds. kontroli jakości

Wynagrodzenie

4 900 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zawiercie, Argentyna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca ocena jakości realizowanych zleceń produkcyjnych,

  • Pomiary jakościowe surowców i wyrobów,

  • Sprawdzanie zgodności procesu z regulaminami/ ustaleniami wewnętrznymi,

  • Inicjowanie działań korekcyjnych, korygujących i zapobiegawczych,

  • Czynny udział w selekcji asortymentów niezgodnych.

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym,

  • Chęć do pracy operacyjnej- 80-90% pracy odbywa się bezpośrednio na hali

    produkcyjnej,

  • Dobra sprawność fizyczna,

  • Asertywność,

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne,

  • Dbanie o szczegóły, spostrzegawczość i precyzja,

  • Chęć samodoskonalenia,

  • Język angielski na poziomie minimum B1,

  • Znajomość pakietu Microsoft Office- w szczególności Word, Excel (przynajmniej

    podstawowe formuły).

To oferujemy

  • Rozwijające i ciekawe stanowisko,

  • Możliwość realnego wpływu na przeprowadzane procesy,

  • Fundusz Świadczeń Socjalnych,

  • Szkolenie z systemów ERP,

  • Spotkania integracyjne,

  • Zniżki na firmowe produkty i usługi,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej- LUX MED.

Śląskie

Śląskie, Zawiercie, Argentyna
ID: 868377197