2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Małopolskie
  6. Księgowość - Świnna Poręba
Dodane 30 kwietnia 2024

Młodszy specjalista ds. księgowości

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Świnna Poręba

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma WOODICA produkująca meble z litego drewna zatrudni do swojego zespołu pracownika Młodszy specjalista ds. księgowości.

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za obieg dokumentów w firmie

  • Segregacja i weryfikacja dokumentów pod względem księgowym i merytorycznym

  • Wprowadzanie dokumentów krajowych i zagranicznych do systemu finansowo-księgowego

  • Rozliczanie transakcji kasowych i bankowych

  • Udzielanie wsparcia działowi księgowości w bieżących działaniach

  • Sporządzanie sprawozdań dla Głównego Urzędu Statystycznego (GUS)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe

  • Znajomość obsługi programu Comarch Optima lub Comarch XL

  • Minimum 1 rok doświadczenia w księgowości

  • Dobra organizacja pracy

  • Skrupulatność i dokładność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (4500-5500 zł brutto/miesiąc)

  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

  • Praca w młodym, energicznym zespole

  • Możliwość pracy dla osób studiujących zaocznie

Lokalizacja

Świnna Poręba,

Małopolskie

Małopolskie, Świnna Poręba
ID: 915410193