2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Pomorskie
  6. Księgowość - Gdynia
  7. Księgowość - Śródmieście
Dodane 26 kwietnia 2024

Młodszy specjalista ds. księgowości w biurze rachunkowym

Lokalizacja

Gdynia, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Wymagania:

  • minimum 1 rok doświadczenia w pracy w obszarze księgowości - najchętniej w biurze rachunkowym,
  • znajomość programu enova / sonata będzie dodatkowym atutem
  • dobra znajomość przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości,
  • dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość pakietu MS Office ( w szczególności Excel),
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • odpowiedzialność i uczciwość.

Obowiązki:

  • obsługa własnej puli przydzielonych klientów,
  • prowadzenie KPiR,
  • sporządzanie deklaracji i rozliczeń podatkowych,
  • bieżąca obsługa klientów biura,
  • kontakt z klientami, urzędami skarbowymi,
  • dbałość o najwyższą jakość oraz terminowość świadczonych usług.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie a następnie umowę o pracę,
  • stabilną ofertę zatrudnienia,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • dogodna lokalizacja biura - Centrum Biurowe Hossa ul. Władysława IV
  • aktywny udziału w budowaniu firmy o marce rozpoznawalnej na rynku i bezpośredni wpływ na dynamiczny jej rozwój.

W taxout:

  • będziesz miał okazję rozwijać swoje kwalifikacje i wiedzę,
  • znajdziesz pracę w otoczeniu księgowych z najwyższymi kwalifikacjami, - ale również młodymi ludźmi chętnymi aby zdobywać nową wiedzę i umiejętności,
  • oferujemy pracę w młodym i dynamicznym zespole, w bardzo przyjaznej atmosferze, wśród ludzi którzy chętnie będą się z Tobą dzielić umiejętnościami i wiedzą.

CV proszę wysyłać na adres praca /at/ taxout.pl

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Śródmieście
ID: 651796537