2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Mazowieckie
  6. Logistyka - Książenice
Dodane 30 kwietnia 2024

Młodszy Specjalista ds. Logistyki

Wynagrodzenie

5 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Książenice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Miejsce pracy: Książenice (okolice Grodziska Mazowieckiego)

Jako stabilny pracodawca naszym pracownikom oferujemy:

·         dobrą pensję płatną zawsze na czas;

·         umowę o pracę i bezpośrednie zatrudnienie;

·         pracę na dwie zmiany;

·         w pełni wyposażoną stołówkę dla pracowników: kawa, herbata, mleko, cukier;

·         dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego;

·         paczki dla dzieci na święta;

·         spotkania integracyjne;

·         szkolenia i wsparcie przełożonego;

·         bezpieczeństwo i nowoczesne narzędzia;

·         przyjazną atmosferę w zespole oraz wsparcie ze strony przełożonych;

·         parking dla samochodów i rowerów;

·         możliwość rozwoju w strukturach firmy zgodnie ze swoimi kwalifikacjami i aspiracjami;

·         możliwość korzystania z przecen towarowych – tanie zakupu.

Twój zakres obowiązków:

·          Zakładanie nowych indeksów;

·         Kontrola braków;

·         Działalność administracyjna Działu WMS;

·         Nadzór nad sprzętem znajdującym się w dziale WMS (skanery i inne urządzenia)

·         Nadzór nad miejscem w magazynie (przydzielanie nowym indeksom miejsca, obsługa, wycofywanie produktów)

Uprawienia do kierowania wózkami UDT IWJO.

Mamy drive do rozwoju!

Ponieważ ciągłe doskonalenie i dążenie do perfekcji jest wpisane w nasze organizacyjne DNA

W aplikacji proszę umieścić klauzulę: „WYRAŻAM ZGODĘ NA

PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH ZAWARTYCH W OFERCIE (ZGODNIE Z USTAWĄ Z

DNIA 29.08.1997R. O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, DZIENNIK USTAW NR 133, POZ.

883).”

Lokalizacja

Książenice,

Mazowieckie

Mazowieckie, Książenice
ID: 915421404