2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Pomorskie
  6. Logistyka - Gdańsk
  7. Logistyka - Kokoszki
Paulina
Dodane 02 maja 2024

Młodszy Specjalista ds. Logistyki- Gdańsk

Lokalizacja

Gdańsk, Kokoszki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Jeśli Twoim celem jest rozwój w branży TSL, wykazujesz się dużą motywacją do rozwoju, jesteś otwarty na nowe doświadczenia, sumienny i zaangażowany, a Twoją pasją jest Logistyka Kontraktowa – Podejmij wyzwanie i zgłoś się do naszego Zespołu.

W GEODIS będziesz miał możliwość samodzielnego realizowania odpowiedzialnych zadań, przy wsparciu osób z długoletnim doświadczeniem w branży i otwartych na dzielenie się wiedzą.

Do Oddziału w Gdańsku poszukujemy pracownika na stanowisko

Młodszego Specjalisty ds. Logistyki.

Twój zakres obowiązków:

·       Prowadzenie ewidencji  towarów w systemie informatycznym WMS i TMS

·       Przygotowywanie dokumentacji transportowej i magazynowej

·       Kontrola towarów i dokumentów  zgodnie z procedurami oraz wyjaśnianie niezgodności w obrocie towarowym

·       Archiwizowanie dokumentów

·       Rozliczanie usług i wystawianie faktur  zgodnie z obowiązującym cennikiem/umową

·       Nadzór pracy magazynu pod kątem administracyjnym

·       Współpraca z Klientami, Dostawcami i Podwykonawcami Działu Logistyki

·       Wsparcie w windykacji przeterminowanych należności

·       Udział w inwentaryzacjach

·       Zapewnienie właściwej organizacji pracy oraz skuteczne koordynowanie działań na magazynie logistycznym

 Nasze wymagania :

·       Znajomość funkcjonowania procesów magazynowych i transportowych

·       Znajomość systemów TMS i doświadczenie w pracy na systemie Qguar będzie dodatkowym atutem

·       Umiejętność analitycznego myślenia i wnioskowania

·       Znajomość MS Office w szczególności Excel

·       Doświadczenie na podobnym stanowisku w magazynie logistycznym (logistyka stockowa – magazyn wysokiego składu)- mile widziane

To oferujemy:

·        Umowa o pracę

·        Prywatna opieka medyczna Medicover

·        Karta zniżkowa na paliwo na stacjach Orlen

·        Dofinansowanie zajęć sportowych (Multisport, OKSystem)

·        Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

·        Szkolenia i kursy

·        System wdrożenia SMART START

·        Możliwość rozwoju zawodowego

·        Konkursy z nagrodami

·        Darmowy parking dla Pracowników

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Kokoszki
ID: 891568370