2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Mazowieckie
  6. Marketing - Ożarów Mazowiecki
Dodane 14 maja 2024

Młodszy Specjalista ds. marketingu

Lokalizacja

Ożarów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Aroma Trend, producent i dystrybutor kosmetyków profesjonalnych,

poszukuje osoby na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Marketingu

miejsce pracy: Warszawa (Warszawa/ niedaleko hali Bronisze)

region: mazowieckie

TWOJE OBOWIĄZKI:

  • Tworzenie nowych ofert i aktualizacja bieżących w oparciu o zasady platfom marketplace oraz strategię marek AT;

  • Kontroling ofert na marketplace kontrahentów AT;

  • Współtworzenie i realizacja strategii sprzedaży na platformach marketplace (allegro, empik, amazon);

  • Planowanie, współtworzenie i wysyłka newsletterów;

  • Efektywna współpraca z działem sprzedaży w zakresie realizowania projektów trade marketingowych;

  • Przygotowywanie podstawowych analiz i raportów;

  • Współtworzenie planów zakupów i nadzór nad realizacją materiałów POS;

  • Codzienna współpraca z grafikiem;

  • Nadzór nad obsługą Social Media;

  • Prowadzenie i kontrolowanie kampanii infuence marketing;

  • Współudział przy tworzeniu nowych produktów;

  • Drobne prace biurowe;

 OCZEKUJEMY OD CIEBIE:

  • Znajomość narzędzi trade marketingowych;

  • Znajomość mechanizmów promocyjnych i umiejętność ich analizy;

  • Doświadczenie we współpracy z grafikami w realizacji materiałów marketingowych jak katalogi, ulotki, banery;

  • Znajomość MarketPlace (allegro, empik, amazon);

  • Umiejętność analizy rynku i działań konkurencji;

  • Umiejętność tworzenia analiz trendów na platformach marketplace;

  • Umiejętności copywriterskie;

  • Język angielski na poziomie zaawansowanym;

 MILE WIDZIANE:

  • Znajomość innych języków obcych;

  • Zamiłowanie do kosmetyki;

  • Status studenta;

 OFERUJEMY CI:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat lub umowę zlecenie,

  • Praca pod okiem Specjalisty,

  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze specjalistycznym i managerskim,

  • Zdobycie doświadczenia w działaniach marketingowych na rynku polskim i zagranicznym,

  • Pracę w nowoczesnym biurze,

  • Możliwość implementacji własnych pomysłów,

  • Przyjazną atmosferę pracy w zaangażowanym zespole,

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków,

  • Możliwość zakupu karty Multisport.

 Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie aplikacji (CV).

Lokalizacja

Ożarów Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ożarów Mazowiecki
ID: 915472593