2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Śląskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Żory
Agata
Dodane 14 maja 2024

Młodszy specjalista ds. marketplace

Lokalizacja

Żory

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za wdrażanie i ekspozycję produktów na platformach (zarządzanie treściami marketingowymi i informacjami o produktach, aktualizacja ofert)

  • prowadzenie działań optymalizacyjnych i promocyjnych, które wpłyną na zwiększenie widoczności ofert i poprawią skuteczność sprzedaży

  • śledzenie trendów w obszarze sprzedaży online oraz wdrażanie nowych rozwiązań

  • analiza oraz raportowanie sprzedaży i związanych z nią wskaźników

  • osiąganie założonej efektywności dla budżetu mediowego

  • nadzór i realizacja zamówień

Co pomoże Ci osiągnąć sukces?

  • poszukujemy osoby skoncentrowanej na swoim rozwoju, która chłonie wiedzę jak gąbka, posiada umiejętność analitycznego myślenia, jest zaangażowana i proaktywna!

  • jeżeli posiadasz doświadczenie zawodowe w obszarze e-commerce to świetnie, a jeśli nie, to nic straconego – wszystkiego Cię nauczymy :)

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodna komunikację

  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel z podstawowymi funkcjami)

Benefity

  • możliwość wdrażania swoich pomysłów w dziale, który prężnie się rozwija

  • wdrożenie w obowiązki

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - na początek umowa na 3-miesięczny okres próbny, kolejna umowa na 1 rok

  • elastyczne godziny pracy

  • ubezpieczenie na życie dla Ciebie i Twoich bliskich

  • program opieki medycznej wraz z możliwość objęcia opieką medyczną swoich bliskich – partnera/współmałżonka i dzieci do 26-go roku życia

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • firmowy parking oraz przystanek autobusowy niedaleko firmy (w Żorach funkcjonuje bezpłatna komunikacja miejska)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Żory,

Śląskie

Śląskie, Żory
ID: 915396812