2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Wielkopolskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Poznań
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Górczyn
Dodane 26 kwietnia 2024

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

Lokalizacja

Poznań, Górczyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaRekrutacja online

Holiday Park & Resort to sieć sześciu luksusowych resortów nad Bałtykiem oraz uzdrowiska w Kotlinie Jeleniogórskiej, w których każdego dnia wakacje spędza ponad 10 000 Gości. Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą spółek z polskim kapitałem, która w ciągu zaledwie 6 lat zyskała pozycję lidera w swojej branży, a także otrzymała nagrody: „Sukces Roku 2022”, „Luksusowa Marka Roku 2021”, „Luksusowy Produkt Roku 2021” oraz „Najwyższa Jakość Roku 2021”. Starannie zaprojektowane miejsca noclegowe i bogata infrastruktura, idealnie wkomponowane w przyrodę w bliskiej odległości od morza lub z widokiem na góry, to wyjątkowe miejsca na rodzinne wakacje. Nasza sieć nieustająco się rozwija, jesteśmy w trakcie rozbudowy ogromnego kompleksu turystyczno-rozrywkowego, aparthoteli w dwóch miejscowościach pod Kołobrzegiem oraz hotelu w kamienicy na Starym Rynku w Poznaniu.​

Zakres obowiązków:

·       Profesjonalna obsługa Klienta na naszej infolinii przychodzącej

·       Aktywna sprzedaż usług z oferty Holiday Park & Resort i promowanie dodatkowych rozwiązań zapewniających wyższy komfort wypoczynku Gościom w naszych resortach

·       Odpowiedzi na zgłoszenia e-mail oraz wykonywanie połączeń wychodzących do Klientów

·       Poszukiwanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb Klientów

Oczekiwania:

·       Umiejętność prowadzenia rozmów w swobodny sposób z dbałością o wysokie standardy komunikacji

·       Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obsłudze Klienta oraz znajomość technik sprzedaży

·       Pozytywne podejście do pracy i stawianych celów

·       Samodzielność i rzetelność w działaniu

·       Dyspozycyjność do pracy w wymiarze 160 godzin miesięcznie (w tym co najmniej jeden przepracowany weekend)

Oferujemy:

·       Współpracę w oparciu o umowę zlecenie ze stałą stawką godzinową w biurze przy ul. Kopanina 28/32 w Poznaniu

·       Możliwość uzyskania dodatkowego wynagrodzenia w oparciu o przejrzysty system premiowy bez górnego limitu prowizji

·       Elastyczny grafik – dopasujemy Twoje możliwe godziny pracy do naszych potrzeb grafikowych

·       Wsparcie menedżerów w codziennych wyzwaniach na każdym etapie kariery

·       Systematyczną informację zwrotną dotyczącą jakości świadczonej pracy

·       Cykliczne akcje charytatywne oraz okolicznościowe konkursy i wydarzenia dla pracowników

·       Spotkania oraz imprezy integracyjne

·       Dofinansowanie pakietu benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, zniżki na studia, zniżki na posiłki w bistro w biurowcu)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez link: system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=f701b1d6f02242ff998d7cc08b59fe0b

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Górczyn
ID: 888363283