2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Łódzkie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Łódź
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Bałuty
Maja Żarnowiec
Dodane 29 kwietnia 2024

Młodszy specjalista ds. obsługi klienta

Wynagrodzenie

4 400 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Czy poszukujesz pracy w obszarze obsługi klienta? Cenisz sobie kontakt z ludźmi i jesteś osobą komunikatywną? Jeśli tak, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Dla naszego klienta, sieci komórkowej Plus, poszukujemy osób na stanowisko młodszego specjalisty ds. obsługi klienta.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • rozwój wsparty licznymi szkoleniami z zakresu obsługi klienta i sprzedaży
  • benefity (opieka medyczna, karta sportowa)
  • podstawa wynagrodzenia: 4400 zł brutto + atrakcyjny system premiowy do 20%

zadania

  • odbieranie połączeń przychodzących od klientów sieci
  • doradztwo w zakresie produktów
  • dosprzedaż usług sieci komórkowej

oczekujemy

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • dobrej dykcji
  • umiejętność sprawnej obsługi komputera
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 910321706